iPhone SE 3 będzie sporo tańszy od poprzednika? ciekawostki iPhone SE 3, cena iPhone SE 3  Nadchodzący smartfon Apple iPhone SE 3. generacji, który ma zostać wydany w marcu, ma być rzekomo tańszy od poprzednika. iPhoneSE3 1 1300x700

iPhone SE 3 będzie sporo tańszy od poprzednika?

Nadchodzący smartfon Apple iPhone SE 3. generacji, który ma zostać wydany w marcu, ma być rzekomo tańszy od poprzednika.

Zdaniem Johna Donovana z Loop Capital Markets iPhone SE 3. generacji będzie o 100 dolarów tańszy od iPhone SE 2. generacji.

iPhone SE 3 będzie sporo tańszy od poprzednika? ciekawostki iPhone SE 3, cena iPhone SE 3  Nadchodzący smartfon Apple iPhone SE 3. generacji, który ma zostać wydany w marcu, ma być rzekomo tańszy od poprzednika. iPhone8

Analityk jest przekonany, że nowy iPhone SE z minimalną przestrzenią dyskową będzie kosztował 300 USD, czyli 99 USD mniej niż podstawowy iPhone SE 2020. Taka decyzja z pewnością pozwoliłaby Apple zwabić ~1,5 miliarda użytkowników Androida, nawet pomimo przestarzałej konstrukcji samego smartfona. Jednak inny analityk, Daniel Ives z Wedbush, uważa, że ​​Apple utrzyma cenę bazową 399 USD.

Plotka głosi, że nowy iPhone SE zachowa design z modelu 2020, ale dostanie chip A15 Bionic, obsługę sieci 5G i nieco ulepszony aparat. Oczekuje się, że Apple przeprowadzi swoją pierwszą prezentację w 2022 roku 8 marca.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry