iphonese4

iPhone SE 4 z ekranem OLED – czy to będzie hit sprzedaży?

Jak donosi The Elec, firma BOE, będąca partnerem Apple, dostarczy ekrany OLED dla iPhone SE 4. Nowy model ma się pojawić na rynku w przyszłym roku.

Po problemach produkcyjnych firma BOE próbuje nadrobić zaległości. Jak się okazuje firma chce skoncentrować się na produkcji paneli OLED dla iPhone SE 4. Szacuje się, że ilość paneli OLED dla tego modelu wyniesie około 20 milionów sztuk w przyszłym roku.

Zamiast wprowadzać zupełnie nowe ekrany, oczekuje się, że iPhone SE 4 wykorzysta zapasy ekranów OLED, które pierwotnie były przeznaczone dla iPhone 13 z 2021 roku lub iPhone 14 z 2022 roku.

iPhone SE 4 z ekranem OLED - czy to będzie hit sprzedaży? ciekawostki iphone se 4th gen, iphone se 4 when, iphone se 4 release date, iphone se 4 price, iphone se 4 leaks, iphone se 4 cale, iphone se 4 2023, iphone se 4 2022, iPhone SE +  Jak donosi The Elec, firma BOE, będąca partnerem Apple, dostarczy ekrany OLED dla iPhone SE 4. Nowy model ma się pojawić na rynku w przyszłym roku. iPhoneSe4

Według koreańskiego raportu,

“To ma sens dla Apple, aby zoptymalizować koszty poprzez wykorzystanie zapasów komponentów, ponieważ iPhone SE 4 to produkt klasy podstawowej.”

Według Ming-Chi Kuo, renomowanego analityka Apple, nowy iPhone SE będzie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz OLED oraz zaprojektowany przez Apple chip 5G. Kuo powiedział również, że nowy iPhone SE będzie podobny do standardowego iPhone’a 14, który ma cieńsze ramki wokół ekranu. W porównaniu z obecnym modelem iPhone SE, który ma 4,7-calowy wyświetlacz LCD i grubsze ramki, nowy model będzie miał większy ekran oraz bardziej zaawansowane technologie.

Ross Young, renomowany analityk wyświetlaczy, potwierdził te informacje, mówiąc, że słyszał, iż iPhone SE 4 będzie używał panelu OLED od BOE. Dzięki temu Apple będzie mógł zoptymalizować koszty produkcji i dostarczyć klientom produkt o lepszych parametrach w niższej cenie.

Wprowadzenie 6,1-calowego wyświetlacza OLED do nowego modelu iPhone SE jest dla wielu użytkowników dobrym wieścią. W ten sposób Apple będzie w stanie przyciągnąć nowych klientów, którzy szukają urządzenia z dużym ekranem, ale nie chcą płacić wysokiej ceny za flagowe modele. Z drugiej strony, firma BOE ma szansę zdobyć nowych klientów i wzmocnić swoją pozycję na rynku produkcji paneli OLED.

Czy iPhone SE 4, który ma trafić do oferty giganta z Cupertino w przyszłym roku, czyli w w roku 2024 będzie hitem sprzedaży? Jak myślicie? Dajcie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii na ten temat.

Czytaj także:
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top