iPhone SE Plus z wyglądem iPhone 11 trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku polecane, ciekawostki Premiera, iPhone SE Plus, cena iPhone SE Plus, Apple, 2021  Najnowsze źródła podają, że w tym roku oprócz serii iPhone 12s, Apple wypuści także iPhone SE Plus, który otrzyma wygląd iPhone'a 11 - najlepiej sprzedającego się smartfona na świecie. iPhone11 1

iPhone SE Plus z wyglądem iPhone 11 trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku

Najnowsze źródła podają, że w tym roku oprócz serii iPhone 12s, Apple wypuści także iPhone SE Plus, który otrzyma wygląd iPhone’a 11 – najlepiej sprzedającego się smartfona na świecie.

Wcześniej informowano, że model iPhone SE3 pojawi się w przyszłym roku jednak ostatnie dane wskazują, że producent korzysta z popularnego projektu iPhone 11 jeszcze wcześniej – w iPhone SE Plus.

iPhone SE Plus z wyglądem iPhone 11 trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku polecane, ciekawostki Premiera, iPhone SE Plus, cena iPhone SE Plus, Apple, 2021  Najnowsze źródła podają, że w tym roku oprócz serii iPhone 12s, Apple wypuści także iPhone SE Plus, który otrzyma wygląd iPhone'a 11 - najlepiej sprzedającego się smartfona na świecie. iPhoneSEPlus

Nowy smartfon powinien zatem mieć 6,1-calowy ekran LCD, dwa 12-megapikselowe aparaty oraz wsparcie dla optycznej stabilizacji obrazu. Smartfon będzie posiadał procesor Apple A14 i będzie wyposażony w boczny skaner linii papilarnych.

Aby urządzenie było bardziej przystępne cenowo, Apple usunie z z niego modem piątej generacji. Osoby chcące mieć 5G w swoim urządzeniu będą musiały wybierać spośród modeli z flagowej linii. Oczekuje się, że cena urządzenia rozpocznie się od 500 USD.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry