iPhone SE sukcesem sprzedażowym w Chinach polecane, ciekawostki sprzedaż iPhone SE, iphone se, Apple  Apple jeszcze nie zaczęło się chwalić ilością zamówionych w przedsprzedaży iPhone'ów SE, ale według jednego z raportów w Chinach okazał się sukcesem. iPhoneSE 7

iPhone SE sukcesem sprzedażowym w Chinach

Apple jeszcze nie zaczęło się chwalić ilością zamówionych w przedsprzedaży iPhone’ów SE, ale według jednego z raportów w Chinach okazał się sukcesem.

Według CNBC zamówiono 3,4 mln egzemplarzy w przedsprzedaży. Najbardziej popularnymi wariantami kolorystycznymi są złoty i różowy (Rose Gold), wydaje mi się, że podobnej ilości zamówionych sztuk możemy spodziewać się w rozwijających się krajach takich, jak Brazylia, Rosja i Indie. Podobnie sytuacja powinna wyglądać w Stanach Zjednoczonych, dzięki użytkownikom rezygnującym z 5S na rzecz najnowszego modelu.

iPhone SE sukcesem sprzedażowym w Chinach polecane, ciekawostki sprzedaż iPhone SE, iphone se, Apple  Apple jeszcze nie zaczęło się chwalić ilością zamówionych w przedsprzedaży iPhone'ów SE, ale według jednego z raportów w Chinach okazał się sukcesem. TouchID

Sprzęt wewnątrz wygląda tak samo, jak dotychczas sprzedawane modele 6s, a wyglądem nawiązuje do poprzednika. Jego cena zaczyna się od 2149 zł za wariant z 16GB pamięci wbudowanej.

Jeszcze nie mieliśmy możliwości wypróbowania sprzętu, ale w niedalekiej przyszłości powinna pojawić się jego recenzja.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry