iPhone SE upokarza Samsunga Galaxy S7 w różnych testach wydajnościowych polecane, ciekawostki Youtube, test wydajności iPhone SE, test szybkości iPhone SE, test, Samsung, jak szybki jest iPhone SE, iPhone SE czy Samsung Galasy S7, iPhone SE czy galaxy S7, Apple  iPhone SE jak przystało na nowy produkt Apple pokazuje, że jest królem smartfonów pod względem wydajności i bez problemu pokonuje w różnych testach najnowszego Samsunga Galaxy S7. iPhoneSE 5

iPhone SE upokarza Samsunga Galaxy S7 w różnych testach wydajnościowych

iPhone SE jak przystało na nowy produkt Apple pokazuje, że jest królem smartfonów pod względem wydajności i bez problemu pokonuje w różnych testach najnowszego Samsunga Galaxy S7.

Kilka tygodni temu wrzucaliśmy film na którym to iPhone 6s Plus bez problemu pokonał Samsunga Galaxy S7 edge, a dziś widzimy jak iPhone SE robi to samo i upokarza Samsunga Galaxy S7.

Na poniższym filmie możemy zobaczyć różne testy i porównania. Jest tutaj między innymi test szybkości otwierania aplikacji i gier, test szybkości wczytywania stron internetowych, czy po prostu test szybkości włączania się urządzeń. Miłego oglądania!

Żeby tego było mało, jak zobaczycie pod koniec filmu, bateria w iPhone SE podczas kręcenia tego 10 minutowego testu jest cały czas naładowana w 100%, a poziom baterii w Galaxy S7 spadł aż o 6%! Cały Andorid.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry