spotify

iPhone się zbyt szybko rozładowuje? Powodem jest Spotify. Jak rozwiązać ten problem?

Spotify znalazło błąd, przez który aplikacja niepotrzebnie zużywa dużo energii baterii iPhone’a, co skutkuje szybszym rozładowaniem się urządzenia. Jak sobie z tym poradzić?

Problem występuje zarówno w iOS 14.8 jak i iOS 15, a także w starszych wersjach systemu. Co więcej, aby Twój iPhone szybciej się rozładowywał nie musisz nawet korzystać z aplikacji ponieważ błąd w aplikacji sprawia, że ta cały czas działa w tle, i wyczerpuje baterię.

Jak rozwiązać problem?

iPhone się zbyt szybko rozładowuje? Powodem jest Spotify. Jak rozwiązać ten problem? ciekawostki Spotify, iphone sie szybko rozladowuje, bateria sie szybko rozladowuje  Spotify znalazło błąd, przez który aplikacja niepotrzebnie zużywa dużo energii baterii iPhone’a, co skutkuje szybszym rozładowaniem się urządzenia. Jak sobie z tym poradzić?
 Spotify

Spotify już wie o istnieniu błędu i pracuje nad jego rozwiązaniem. Na razie można to częściowo rozwiązać, wyłączając procesy w tle. Przejdź do „Ustawienia” – „Ogólne” – „Odświeżanie aplikacji w tle” i wyłącz tam Spotify.

A jak to wygląda u Was? Ktoś ma podobny problem?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top