iPhone świętuje dzisiaj 9 lat ciekawostki Wideo, urodziny, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5, iPhone 4, iPhone 3g, iPhone 2G, iPhone, Apple, 9 urodziny iPhone, 9 lat iPhone, 9 lat  Dokładnie 9 lat temu, bo 09.01.2007 roku Steve Jobs wychodząc na scenę zmienił świat. Taka jest prawda. Zaprezentował coś, co zmieniło globalny przemysł smartfonów. Wprowadzając dotykowy ekran wyznaczył zupełnie nowe panujące do dzisiaj trendy. iP2G 1300x700

iPhone świętuje dzisiaj 9 lat

Dokładnie 9 lat temu, bo 09.01.2007 roku Steve Jobs wychodząc na scenę zmienił świat. Taka jest prawda. Zaprezentował coś, co zmieniło globalny przemysł smartfonów. Wprowadzając dotykowy ekran wyznaczył zupełnie nowe panujące do dzisiaj trendy.

Powtarzam to co roku, że dzięki wizji Steve’a Jobsa i Apple dzisiaj żyjemy w świecie, w którym dotykowy ekran to niemal konieczność w każdym smartfonie. Przez te 9 lat jak wiemy iPhone z roku na rok stawał się coraz lepszym produktem. Zmieniała się jego konstrukcja, jak i sam system operacyjny. Na dzień dzisiejszy iPhone jest najlepiej sprzedającym się smartfonem na świecie, a iOS używają miliony osób. Dziękujemy Ci Steve!

Poniżej umieszczam wideo na którym możecie zobaczyć jak wyglądała prezentacja pierwszego iPhone’a – iPhone’a 2G.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top