iPhone to najlepiej sprzedający się smartfon w Chinach ciekawostki Sprzedaż, iPhone, chiny  Według firmy analitycznej Counterpoint Research w czwartym kwartale 2021 roku, Apple po raz pierwszy od sześciu lat stało się liderem sprzedaży smartfonów w Chinach. iphone13 2 1300x700

iPhone to najlepiej sprzedający się smartfon w Chinach

Według firmy analitycznej Counterpoint Research w czwartym kwartale 2021 roku, Apple po raz pierwszy od sześciu lat stało się liderem sprzedaży smartfonów w Chinach.

W czwartym kwartale 2021 roku Apple w końcu zdołało wyprzedzić Vivo pod względem sprzedaży i stać się wiodącą marką smartfonów w kraju z udziałem w rynku na poziomie 23%. W pierwszej piątce producentów znalazły się również Oppo, Honor i Xiaomi.

iPhone to najlepiej sprzedający się smartfon w Chinach ciekawostki Sprzedaż, iPhone, chiny  Według firmy analitycznej Counterpoint Research w czwartym kwartale 2021 roku, Apple po raz pierwszy od sześciu lat stało się liderem sprzedaży smartfonów w Chinach. chiny iphone

Analityk Counterpoint Research, Mengmeng Zhang, podkreślił, że zwycięstwo Apple’a wynikało z połączenia jego strategii cenowej i korzyści z sankcji nałożonych przez rząd USA na Huawei.

Dla przypomnienia dodamy, że ostatni raz na szczycie listy firma Apple była pod koniec roku 2015 po wydaniu iPhone 6.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry