iphone ultra

iPhone Ultra w stylu Apple Watch Ultra

Wśród plotek o rychłym pojawieniu się zupełnie nowego modelu iPhone, niemiecki projektant Jonas Daenert opracował koncepcję iPhone Ultra w stylu Apple Watch Ultra.

Autor wizji, którą widzimy poniżej połączył elementy Apple Watch Ultra, czyli najdroższego zegarka Apple z iPhone 14 Pro. Grubość urządzenia to aż 12 mm, ponieważ projektant zastosował to samo podejście, co Apple przy tworzeniu Apple Watch Ultra. Dla porównania grubość iPhone’a 14 Pro to zaledwie 7,85 mm.

iPhone Ultra w stylu Apple Watch Ultra ciekawostki koncept iPhone Ultra, iPhone Ultra w stylu Apple Watch ultra, iPhone Ultra  Wśród plotek o rychłym pojawieniu się zupełnie nowego modelu iPhone, niemiecki projektant Jonas Daenert opracował koncepcję iPhone Ultra w stylu Apple Watch Ultra. iP ultra

Twórca zwizualizował również niektóre informacje dotyczące przyszłości iPhone’a Ultra, w tym tytanową obudowę z zaokrąglonymi krawędziami i płaskim wyświetlaczem. Na zdjęciu widać również boczne przyciski jak w Apple Watch Ultra. Do tego na obudowie znajduje się dodatkowy pomarańczowy przycisk oraz port USB-C w tym samym kolorze. Mówi się, że Apple planuje wypuścić model Ultra wraz z modelem Pro i Pro Max w 2024 roku.

Jak Wam się podoba poniższy projekt? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

 

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top