iPhone w przyszłym roku może liczyć na parę nowości polecane, ciekawostki iPhone, Apple  iPhone z roku na rok ewoluuje, a producent jednego z najbardziej rozchwytywanych smartfonów nie spoczywa na laurach. Na przyszły rok zaplanowano kolejne zmiany. iPhone12 5

iPhone w przyszłym roku może liczyć na parę nowości

iPhone z roku na rok ewoluuje, a producent jednego z najbardziej rozchwytywanych smartfonów nie spoczywa na laurach. Na przyszły rok zaplanowano kolejne zmiany.

W przyszłym roku powinniśmy spodziewać się modemu 5G, nowych anten sygnałowych i mniejszego wcięcia w ekranie.

Benjamin Geskin znany z wizualizacji nowych modeli iPhone’a zamieścił na Twitterze dość intrygującą informację. Wg niego Apple testuje iPhone’y z mniejszym wcięciem dla Face ID. Pod uwagę bierze się węższe lub mniejsze wcięcia.

iPhone w przyszłym roku może liczyć na parę nowości polecane, ciekawostki iPhone, Apple  iPhone z roku na rok ewoluuje, a producent jednego z najbardziej rozchwytywanych smartfonów nie spoczywa na laurach. Na przyszły rok zaplanowano kolejne zmiany. iP 622x350

Linie antenowe mają być szersze i nie będą wykonane z tworzywa sztucznego. W tym przypadku Apple może postawić na szkło, ceramikę lub szafir.

Ciężko uwierzyć w to, że Apple całkowicie pozbędzie się portu Lightning, a ładowanie i wymiana danych będą przeprowadzane bezprzewodowo. Apple miałoby wziąć pod uwagę wprowadzenie standardu UWB, co daje ponad 400MB przesyłu danych, co jest równe wynikowi USB 3.0.

Ming Chi Kuo również oddał swoje 3 grosze w temacie i wg niego pojawią się trzy sztandarowe modele, a ostatni zostanie pozbawiony wcięcia w ekranie. Wtedy czujniki dla Face ID i głośnik znalazłyby się w górnej części obudowy.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry