iPhone X bez funkcji ?Łatwy dostęp? polecane, ciekawostki opcja łatwy dostęp w iPhone X, łatwy dostęp w iPhone X, iPhone X, Apple  Jeśli jesteś fanem funkcji ?Łatwy dostęp? i planujesz zakup nowego iPhone?a X, to niestety nie mamy dla Ciebie dobrych wiadomości. iPhoneX 2

iPhone X bez funkcji ?Łatwy dostęp?

Jeśli jesteś fanem funkcji ?Łatwy dostęp? i planujesz zakup nowego iPhone?a X, to niestety nie mamy dla Ciebie dobrych wiadomości.

Jak podaje Business Insider, Apple postanowiło usunąć funkcję ?Łatwy dostęp? z najnowszego iPhone?a X.

Dla tych, którzy nie wiedzą, zasada działania tej opcji jest taka, że w momencie podwójnego dotknięcia przycisku Home, ekran zniża się do połowy ekranu, co ułatwia dostęp do rzeczy znajdujących się na górze ekranu (patrz niżej).

iPhone X bez funkcji ?Łatwy dostęp? polecane, ciekawostki opcja łatwy dostęp w iPhone X, łatwy dostęp w iPhone X, iPhone X, Apple  Jeśli jesteś fanem funkcji ?Łatwy dostęp? i planujesz zakup nowego iPhone?a X, to niestety nie mamy dla Ciebie dobrych wiadomości. iPhoneX latwy dostep

Według badania jakie zostało przeprowadzone przez comScore, ponad połowa właścicieli iPhone Plus regularnie korzystała z tej funkcji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top