Krzysiek Borek28.02.2018
iPhone X doczeka się złotego wariantu kolorystycznego?

Bloomberg dotarł do informacji o nowych modelach iPhone’a zaplanowanych na ten rok. W sieci nawet pojawiło się jedno zdjęcie, które zdaje się potwierdzać wprowadzenie nowego wariantu kolorystycznego iPhone’a X.

Apple próbowało stworzyć złoty wariant kolorystyczny rocznicowego modelu, ale porzuciło projekt ze względu na problemy produkcyjne. Większość iPhone’ów od czasu wydania 5s miały ten wariant kolorystyczny, a najbardziej lubią go Azjaci. Być może dzięki jego dodaniu do oferty, sprzedaż poszybuje w górę. Z drugiej strony Amerykanie mogą sobie dać spokój i nie decydować się na wydanie trzeciego wariantu kolorystycznego.

iPhone X to pierwszy produkt Apple bez złotego wariantu kolorystycznego obudowy, a jedynymi kolorami są szary i biały. Jedynie modele 8 i 8 Plus mają dodatkowy, złoty kolor w porównaniu do rocznicowego modelu. Biorąc pod uwagę popularność tego kolory, ciężko byłoby mi zrozumieć jego całkowite porzucenie.

Na razie to pierwsze zdjęcie, więc nie popadałbym w hurraoptymizm, lepiej cierpliwie poczekać na rozwój sytuacji. Prędzej, czy później dowiemy się, czy nowy wariant kolorystyczny się pojawi.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek