iPhone X nie otrzyma koloru PRODUCT (RED), ale jest etui ciekawostki iPhone X, czerwone etui dla iPhone X, Apple  Od dziś zainteresowani klienci mogą nabyć iPhone'a 8 lub 8 Plus w nowym wariancie kolorystycznym, jakim jest bez wątpienia PRODUCT (RED). iPhone X 1

iPhone X nie otrzyma koloru PRODUCT (RED), ale jest etui

Od dziś zainteresowani klienci mogą nabyć iPhone’a 8 lub 8 Plus w nowym wariancie kolorystycznym, jakim jest bez wątpienia PRODUCT (RED).

Niestety dodanie koloru ominęło iPhone’a X, ale w jego przypadku można kupić dedykowane etui Apple w tym samym kolorze.

Etui ma klapkę i zostało wykonane z wysokiej jakości skóry (Europejskiej). Osobiście podobnego nie używałem, ale wydaje mi się, że spokojnie powinno sprostać wymaganiom użytkowników iPhone’a X. Ta edycja etui nie różni się niczym od podstawowej, pomijając kolor. Nadal mamy dostęp do specjalnych kieszonek na karty, wsparcie dla bezprzewodowego ładowania i wybudzenia ekranu urządzenia po otwarciu klapki.

iPhone X nie otrzyma koloru PRODUCT (RED), ale jest etui ciekawostki iPhone X, czerwone etui dla iPhone X, Apple  Od dziś zainteresowani klienci mogą nabyć iPhone'a 8 lub 8 Plus w nowym wariancie kolorystycznym, jakim jest bez wątpienia PRODUCT (RED). iPhone x Leather folio product red 001 218x500

Być może ktoś się na nie skusi, ale nie będę to ja. Nawet nie chodzi o brak iPhone’a X, a o preferencje, ponieważ bardziej wolę etui firm trzecich.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top