iPhone X się zapalił. To pierwszy taki przypadek. Co było powodem? ciekawostki iPhone X się zapalił, iPhone X, Apple  To pierwszy taki przypadek na świecie. iPhone X się zapalił. Co było powodem? Tego dowiecie się poniżej, a także zobaczycie jak wygląda felerny iPhone X. 3mk iPhoneX 4

iPhone X się zapalił. To pierwszy taki przypadek. Co było powodem?

To pierwszy taki przypadek na świecie. iPhone X się zapalił. Co było powodem? Tego dowiecie się poniżej, a także zobaczycie jak wygląda felerny iPhone X.

Na forum Reddit kilka dni temu pojawiła się informacja, że iPhone X, który podłączony był za pomocą oryginalnego kabla do oryginalnej ładowarki się zapalił. Oto on.

iPhone X się zapalił. To pierwszy taki przypadek. Co było powodem? ciekawostki iPhone X się zapalił, iPhone X, Apple  To pierwszy taki przypadek na świecie. iPhone X się zapalił. Co było powodem? Tego dowiecie się poniżej, a także zobaczycie jak wygląda felerny iPhone X. 536737

Zdaniem uczestników rozmowy na forum, powodem mógł być za bardzo wygięty kabel, którym był ładowany telefon. Zatem widzicie nawet korzystanie z oryginalnych kabli może być niebezpieczne.

Jest to pierwszy przypadek w którym zapalił się właśnie iPhone X.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry