iPhone XI (2019) - potrójna kamera i nowy kolor polecane, ciekawostki iphone 2019, iPhone, Apple  W sieci pojawiły się nowe dane na temat tegorocznych iPhone XI. iPhone 2019 może posiadać "cyklopową" kamerę i dostępny ma być również nowy kolor. iPhone2019 1

iPhone XI (2019) – potrójna kamera i nowy kolor

W sieci pojawiły się nowe dane na temat tegorocznych iPhone XI. iPhone 2019 może posiadać “cyklopową” kamerę i dostępny ma być również nowy kolor.

Najnowsze informacje pochodzące z indyjskiej strony CompareRaja i mówią o tym, że najnowszy smartfon giganta z Cupertino nie wiadomo czy większy czy mniejszy, ale na pewno jeden z nich będzie posiadał potrójną kamerę. Co ciekawe kamera zostanie umieszczona nie z boku, a na po środku urządzenia w pozycji poziomej (widać to na grafice poniżej).

iPhone XI (2019) - potrójna kamera i nowy kolor polecane, ciekawostki iphone 2019, iPhone, Apple  W sieci pojawiły się nowe dane na temat tegorocznych iPhone XI. iPhone 2019 może posiadać "cyklopową" kamerę i dostępny ma być również nowy kolor. iPhone2019

iPhone 2019 zachowa wszystkie dotychczasowe standardowe opcje kolorów – srebro, złoto i space grey. Aby zwiększyć sprzedaż, Apple może dodać do oferty nowy niebieski kolor.

CompareRaja potwierdza także wcześniejsze doniesienia dotyczące obsługi 5G. Ich zdaniem technologia ta zostanie wprowadzona dopiero za rok.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry