OneTech24.03.2019
iPhone XI będzie pozwalał na bezprzewodowe ładowanie Apple Watch oraz Apple AirPods

Według japońskiego źródła Macotakara, iPhone XI będzie posiadał funkcję, która umożliwi bezprzewodowe ładowanie Apple Watch i AirPods.

Zgodnie z prognozą japońskiego bloga, który często publikuje wiarygodne informacje o urządzeniach Apple, następna generacja iPhone’a będzie miała funkcję ładowania dwukierunkowego.

Zdaniem Macotakara po umieszczeniu na pleckach iPhone XI takich urządzeń jak Apple Watch i nowych AirPods możliwe będzie ich bezprzewodowe ładowanie. Podobne rozwiązanie jest już dostępne w Samsung Galaxy S10.

Informacje te potwierdzają wcześniejsze prognozy analityka Ming-Chi Kuo, który jakiś czas temu mówił, że kolejna generacja iPhone będzie mogła ładować inne urządzenia bezprzewodowo.

Raport mówi również, że pudełku iPhone XI wreszcie zostanie umieszczona nowa 18-watowa ładowarka, która jest obecnie dostarczana z iPadem Pro lub sprzedawana oddzielnie. 18-watowa ładowarka znacząco przyspieszy proces ładowania nowych iPhone’ów. Do ładowarki ma być dołączony kabel USB-C na Lightning.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl