iPhone XI jednak z potrójnym aparatem w kształcie kwadratu? ciekawostki   Plotek na temat iPhone XI ciąg dalszy. Najnowsze z nich pochodzą z Macotakara i potwierdzają wcześniejsze doniesienia na temat potrójnej kamery w najnowszym iPhone. iPhoneXI 1

iPhone XI jednak z potrójnym aparatem w kształcie kwadratu?

Plotek na temat iPhone XI ciąg dalszy. Najnowsze z nich pochodzą z Macotakara i potwierdzają wcześniejsze doniesienia na temat potrójnej kamery w najnowszym iPhone.

Zdaniem Macotakara conajmniej jeden z tegorocznych iPhone XI otrzyma potrójną kamerę. Głównym kandydatem jest oczywiście iPhone XI Max, ale obecność potrójnej kamery w zwykłej wersji nie jest wykluczona. Ale to nie jest najciekawsze.

iPhone XI jednak z potrójnym aparatem w kształcie kwadratu? ciekawostki   Plotek na temat iPhone XI ciąg dalszy. Najnowsze z nich pochodzą z Macotakara i potwierdzają wcześniejsze doniesienia na temat potrójnej kamery w najnowszym iPhone. iPhoneXI 1 1

W sieci pojawiła się także grafika zdradzająca nam układ nowego potrójnego aparatu. Jak widzicie aparat będzie miał kształt dużego kwadrat z zaokrąglonymi rogami wewnątrz których znajdują się trzy kamery i lampa błyskowa LED. Wygląda to moim zdaniem średnio.

Całość bardzo mocno przypomina wygląd kamery znajdującej się w Huawei  Mate 20.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry