iPhone XII

iPhone XII z dziewięcioma kamerami

iPhone XI jeszcze nie został zaprezentowany, a w sieci już pojawiają się koncepty iPhone XII. Ten dzisiejszy jest bardzo dziwny i można powiedzieć, że kosmiczny.

Zespół BGR postanowił zaprezentować wizję iPhone XII . Teraz trendem jest zwiększenie liczby aparatów, więc dlaczego nie miałoby być ich aż 9?

Oprócz 9 kamer iPhone XII ma podwójną kamerę w przednim ekranie, która wygląda jak ta z Galaxy S10+. Czasami zastanawiam się po co w ogóle ktoś tworzy takie wizje.. przecież wiadomo, że nigdy taki telefon nie powstanie. Zobaczcie sami.

iPhone XII z dziewięcioma kamerami ciekawostki iPhone XII, iPhone 12, Apple  iPhone XI jeszcze nie został zaprezentowany, a w sieci już pojawiają się koncepty iPhone XII. Ten dzisiejszy jest bardzo dziwny i można powiedzieć, że kosmiczny. 5 1 iPhone XII z dziewięcioma kamerami ciekawostki iPhone XII, iPhone 12, Apple  iPhone XI jeszcze nie został zaprezentowany, a w sieci już pojawiają się koncepty iPhone XII. Ten dzisiejszy jest bardzo dziwny i można powiedzieć, że kosmiczny. 6 iPhone XII z dziewięcioma kamerami ciekawostki iPhone XII, iPhone 12, Apple  iPhone XI jeszcze nie został zaprezentowany, a w sieci już pojawiają się koncepty iPhone XII. Ten dzisiejszy jest bardzo dziwny i można powiedzieć, że kosmiczny. 2 3 iPhone XII z dziewięcioma kamerami ciekawostki iPhone XII, iPhone 12, Apple  iPhone XI jeszcze nie został zaprezentowany, a w sieci już pojawiają się koncepty iPhone XII. Ten dzisiejszy jest bardzo dziwny i można powiedzieć, że kosmiczny. 3 3 iPhone XII z dziewięcioma kamerami ciekawostki iPhone XII, iPhone 12, Apple  iPhone XI jeszcze nie został zaprezentowany, a w sieci już pojawiają się koncepty iPhone XII. Ten dzisiejszy jest bardzo dziwny i można powiedzieć, że kosmiczny. 4 3

I jak Wam się podoba? Moim zdaniem okropna wizja. Autorem wizji jest BGR.com.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top