iPhone XR 2019 będzie dostępny w dwóch nowych kolorach polecane, ciekawostki nowe kolory iPhone xr, iPhone xr 2019, Apple  W dniu wczorajszym Bloomberg informował, że produkcja chipów A13, przeznaczonych na następny iPhone, już się rozpoczęła i że Apple pracuje nad 3 nowymi smartfonami. iPhoneXr 2

iPhone XR 2019 będzie dostępny w dwóch nowych kolorach

W dniu wczorajszym Bloomberg informował, że produkcja chipów A13, przeznaczonych na następny iPhone, już się rozpoczęła i że Apple pracuje nad 3 nowymi smartfonami.

W nocy w sieci za sprawą Makotara pojawiły się nowe doniesienia na temat iPhone XR 2019. Serwis dowiedział się o nowych i ciekawych szczegółach dotyczących następcy iPhone’a XR. W artykule mówi o bardzo wiarygodnym źródle, którego oczywiście nie można ujawnić.

iPhone XR 2019 będzie dostępny w dwóch nowych kolorach polecane, ciekawostki nowe kolory iPhone xr, iPhone xr 2019, Apple  W dniu wczorajszym Bloomberg informował, że produkcja chipów A13, przeznaczonych na następny iPhone, już się rozpoczęła i że Apple pracuje nad 3 nowymi smartfonami. 2019 iphone xr

W raporcie czytamy o dwóch nowych kolorach dla modeli 2019. W tym roku tak jak w roku ubiegłym iPhone XR 2019 będzie dostępny w 6 kolorach – białym, czarnym, żółtym i Produkt (RED). Zmiana będzie dotyczyć koloru niebieskiego i koralowego. Te dwa kolory mają zostać zastąpione kolorami zielonym i lawendowym (fioletowy). Przypomnijmy, że wśród nowości iPhone’a XR 2019 znajdziemy także podwójną tylną kamerę w kształcie kwadratu.

Ile w tym prawdy? Wszystkiego dowiemy się na początku września tego roku.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top