iPhone XR

iPhone XR zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się smartfonów w pierwszej połowie 2019 roku

iPhone XR zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się smartfonów w pierwszej połowie 2019 roku. Jest to stwierdzone w badaniu przeprowadzonym przez IHS Market.

Według raportu analityka w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2019 r. Apple sprzedało około 27 milionów iPhone’ów XR. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 13,6 mln i 13,3 mln w trzech kolejnych.

iPhone XR zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się smartfonów w pierwszej połowie 2019 roku polecane, ciekawostki iphone xr, Apple  iPhone XR zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się smartfonów w pierwszej połowie 2019 roku. Jest to stwierdzone w badaniu przeprowadzonym przez IHS Market.
 sprzedaz IphoneXR 650x218

Drugie miejsce w rankingu zajął Samsung Galaxy A10. Jego sprzedaż jest prawie o połowę mniejsza – 13,4 mln smartfonów w ciągu pół roku. Na trzecim miejscu znajduje się kolejny telefon Samsunga – Galaxy A50, którego sprzedaż wyniosła 12 mln sztuk.

Dyrektor ds. Badań i analiz Jusi Hong przypisuje sukces iPhone’a XR faktowi, że w przeciwieństwie do smartfonów z Androidem, całkowita sprzedaż Apple jest podzielona na mniejszą liczbę modeli.

W pierwszej dziesiątce znalazły się także: iPhone 8 (10,3 miliona), iPhone XS Max (9,6 miliona), Xiaomi Redmi Note 7 i Redmi 6A (10 milionów). Co ciekawe, na liście nie było żadnego z flagowych smartfonów Samsunga ani innych dostawców.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top