iPhone XR

iPhone XR zapalił się i eksplodował po upuszczeniu

25 grudnia w Wenzhou w prowincji Zhejiang mężczyzna przypadkowo upuścił smartfon iPhone XR na podłogę, a ten nagle się zapalił i eksplodował.

Dla tych, którzy nie wiedzą lub po prostu już nie pamiętają iPhone XR to smartfon, który został zaprezentowany podczas konferencji Apple w 2018 roku razem z modelami iPhone XS i iPhone XS Max. IPhone XR jest tańszą alternatywą dla flagowych modeli, ale mimo to oferuje wiele zaawansowanych funkcji i specyfikacji technicznych.

Ekran IPhone’a XR ma przekątną 6,1 cala i rozdzielczość 1792 x 828 pikseli, co daje mu gęstość pikseli na poziomie 326 ppi. Obsługuje on technologię True Tone, która automatycznie dostosowuje barwy ekranu do otoczenia, co zapewnia wygodniejsze i bardziej naturalne korzystanie z urządzenia. IPhone XR posiada także bezramkowy design oraz wyświetlacz LCD zamiast OLED, co jest główną różnicą w stosunku do droższych modeli.

iPhone XR zapalił się i eksplodował po upuszczeniu ciekawostki iPhone xr się zapalil, iPhone xr eksplodowal, iphone xr  25 grudnia w Wenzhou w prowincji Zhejiang mężczyzna przypadkowo upuścił smartfon iPhone XR na podłogę, a ten nagle się zapalił i eksplodował. iPhoneXR etui

Smartfon wyposażony jest w procesor Apple A12 Bionic, który zapewnia szybkie i płynne działanie urządzenia. Pamięć RAM wynosi 3 GB, a pojemność dysku może być wybierana spośród trzech opcji: 64 GB, 128 GB lub 256 GB. Smartfon posiada także podwójny aparat główny o rozdzielczości 12 MP, który umożliwia robienie zdjęć o wysokiej jakości oraz nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K.

Urządzenie posiada także szereg innych funkcji, takich jak Face ID do odblokowywania urządzenia za pomocą twarzy, obsługa technologii bezprzewodowej ładowania oraz system operacyjny iOS, który jest regularnie aktualizowany przez Apple. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy również słuchawki EarPods z wtykiem jack oraz przewód USB do ładowania.

iPhone XR się zapalił i wybuchł

Wracając do tematu… “felerny” iPhonie XR, który został kupiony pod koniec 2019 roku w nieoficjalnym sklepie, natomiast na początku tego roku wymieniono baterię w smartfonie na nową.

iPhone XR zapalił się i eksplodował po upuszczeniu ciekawostki iPhone xr się zapalil, iPhone xr eksplodowal, iphone xr  25 grudnia w Wenzhou w prowincji Zhejiang mężczyzna przypadkowo upuścił smartfon iPhone XR na podłogę, a ten nagle się zapalił i eksplodował. iPXR 1

Poszkodowany potwierdza, że ​​przed upuszczeniem smartfona odłączył go od ładowania, czując jednocześnie, że temperatura obudowy była zauważalnie wyższa niż zwykle.

„Wziąłem smartfon i przypadkowo upuściłem go na ziemię. Kiedy go podniosłem i nacisnąłem przycisk, zaczął dymić. Po tym, jak wypuściłem go z rąk, zapalił się, a następnie eksplodował ”- mówi mężczyzna.

iPhone’y, które zostały naprawione przez strony trzecie, nie mogą być serwisowane w autoryzowanym centrum serwisowym Apple.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top