iPhone XS Max vs Samsung Galaxy Note 9 - test baterii ciekawostki Wideo, test baterii, Samsung, iPhone XS Max bateria, iPhone, galaxy note 9, Apple  youtube.com iPhoneXSMax bateria

iPhone XS Max vs Samsung Galaxy Note 9 – test baterii

Porównań iPhone XS Max z innymi smartfonami ciąg dalszy. Tym razem zobaczymy jak poradzi sobie najnowszy iPhone z Galaxy Note 9.

Poniżej mamy dla Was wideo na którym możemy zobaczyć jak zachowuje się bateria podczas można powiedzieć normalnego użytkowania w najnowszym iPhone XS Max i Galaxy Note 9.

Do testu wykorzystaną specjalną maszynę, która robi dokładnie te same czynności na dwóch smartfonach, aż do momentu ich rozładowania. Przypominam tylko, że iPhone XS Max wyposażony jest w baterię o pojemności 3174 mAh, natomiast Galaxy Note 9 posiada baterię o pojemności 4000 mAh.

W pierwszym teście, który trwał równą godzinę iPhone XS Max wypadł nieco lepiej. iUrządzenie straciło tylko 3% baterii, a Note 9 5%. Dalej niestety było już tylko gorzej. W efekcie końcowym po wyłączeniu się iPhone XS Max, najnowszy Samsung miał jeszcze 37%. Zobaczcie jak to wyglądało na filmie.

Autorem nagrania jest PhoneBuff.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry