iphone4

iPhone zapalił się podczas ładowania. Zdarzenie zostało nagrane przez kamerę monitoringu

iPhone 4 zapalił się podczas ładowania. Zdarzenie zostało sfilmowane przez kamerę monitoringu Nikt nie został ranny. Ogień sam zgasł, podczas gdy cała rodzina spała.

Dla tych którzy nie wiedzą iPhone 4 to smartfon, który został zaprezentowany w czerwcu 2010 roku i był pierwszym modelem z wyświetlaczem Retina. Posiada on ekran o przekątnej 3,5 cala i rozdzielczości 640×960. Jego sercem jest procesor A4, a pamięć wewnętrzna wynosiła od 8 do 32 GB. Iphone 4 był pierwszym modelem, który posiadał aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli. System operacyjny to iOS 4, który można było aktualizować do wersji 7.1.2.

iPhone zapalił się podczas ładowania. Zdarzenie zostało nagrane przez kamerę monitoringu ciekawostki iPhone się zapalił, iPhone 4  iPhone 4 zapalił się podczas ładowania. Zdarzenie zostało sfilmowane przez kamerę monitoringu Nikt nie został ranny. Ogień sam zgasł, podczas gdy cała rodzina spała. pozar

Brian i Jennifer Leisgang z Ohio podzielili się szczegółami tego, co się stało.

Mieliśmy dużo szczęścia, że ​​uniknęliśmy pożaru domu. Ostatniej nocy nasze dzieci ładowały naszego starego iPhone’a 4 ładowarką Apple, który eksplodował i zapalił się w naszej kuchni, kiedy spaliśmy. Na szczęście wczoraj uprzątnęliśmy wszystko ze stołu, bo [zwykle] jest na nim dużo podręczników szkolnych i gazet. Dziś rano znaleźliśmy spalony telefon i czarną sadzę na stole.

Baterie litowo-jonowe są szeroko stosowane w elektronice i rzadko zdarza się, aby baterie się zapaliły, ale czasami akumulatory przegrzewają się i zapalają. Poniżej wideo przedstawiające wypadek.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top