iPhone zaplanowany na przyszły rok będzie trochę podobny do iPhone'a 4 polecane, ciekawostki iPhone 4, iPhone 2020, iPhone 12, iPhone  iPhone od dłuższego czasu wygląda tak samo, ale już w przyszłym roku możemy spodziewać się pierwszych w zmian w jego wyglądzie. iPhoneXI 1

iPhone zaplanowany na przyszły rok będzie trochę podobny do iPhone’a 4

iPhone od dłuższego czasu wygląda tak samo, ale już w przyszłym roku możemy spodziewać się pierwszych w zmian w jego wyglądzie.

Ramka ma wyglądać tak samo jak w iPhonie 4, choć od jego wydania minęło już wiele lat i przez ten okres wygląd każdego wydanego po nim modelu się zmieniał.

Najlepszym tego przykładem jest iPhone 11, którego aluminiowa obudowa zachodzi na zaoblone krawędzie wyświetlacza. Nieco podobnie jest w przypadku 11 Pro, choć w nim dodatkowo zastosowano matowe szkło.

iPhone zaplanowany na przyszły rok będzie trochę podobny do iPhone'a 4 polecane, ciekawostki iPhone 4, iPhone 2020, iPhone 12, iPhone  iPhone od dłuższego czasu wygląda tak samo, ale już w przyszłym roku możemy spodziewać się pierwszych w zmian w jego wyglądzie. iPhone2020 506x350

Warto dodać, że ramka iPada Pro wygląda niemal tak samo jak ta z iPhone’a 4, więc jest jedno urządzenie, które obecnie nawiązuje do wzornictwa sprzed lat.

iPhone zaplanowany na przyszły rok będzie trochę podobny do iPhone'a 4 polecane, ciekawostki iPhone 4, iPhone 2020, iPhone 12, iPhone  iPhone od dłuższego czasu wygląda tak samo, ale już w przyszłym roku możemy spodziewać się pierwszych w zmian w jego wyglądzie. iPhone2020 1 457x350

Zmiana wyglądu i technika wyrobu ramki może sprawić, że koszt tego elementu wzrośnie o nawet 60% w zależności od wybranego materiału. Wygląd to nie wszystko, ponieważ model zaplanowany na przyszły rok powinien otrzymać modem 5G.

Modem zostanie dostarczony przez Qualcomm, ale w niedalekiej przyszłości Apple zacznie testować własny, a pierwszym urządzeniem z domowym modemem ma być inteligentny zegarek.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry