iPhone 12 5G

iPhone’y 12 sporo wolniejsze od smartfonów z Androidem w testach 5G

Nowy raport opublikowany przez Opensignal zawiera przegląd wydajności 5G na iPhone’ach i smartfonach z Androidem w Stanach Zjednoczonych.

Wśród 25 smartfonów, które oferują najlepszą wydajność w 5G, znajdziemy przede wszystkim urządzenia Samsunga. Niestety nie nie ma tutaj żadnego iPhone?a 5G.

Na początku listy klasyfikuje się Samsung Galaxy S21 ze średnią prędkością pobierania 5G/4G wynoszącą 56 Mb/s. Samsung reprezentuje 60% wszystkich smartfonów w pierwszej 25-tce szybkości 5G w Stanach Zjednoczonych. TCL Revvl 5G i OnePlus 8T + zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce ze średnimi 49,8 i 49,3 Mb/s.

iPhone'y 12 sporo wolniejsze od smartfonów z Androidem w testach 5G polecane, ciekawostki test 5G, iPhone, 5G w iPhone, 5G  Nowy raport opublikowany przez Opensignal zawiera przegląd wydajności 5G na iPhone'ach i smartfonach z Androidem w Stanach Zjednoczonych. Opensignal 5g

Pierwsze smartfony firmy Apple obsługujące sieć 5G uzyskały następujące wyniki: iPhone 12 Pro i Pro Max miał średnie prędkości pobierania 36,9 i 36,2 Mbps, podczas gdy iPhone 12 i 12 mini 29,6 i 32,9 Mbps.

iPhone'y 12 sporo wolniejsze od smartfonów z Androidem w testach 5G polecane, ciekawostki test 5G, iPhone, 5G w iPhone, 5G  Nowy raport opublikowany przez Opensignal zawiera przegląd wydajności 5G na iPhone'ach i smartfonach z Androidem w Stanach Zjednoczonych. Opensignal 5g 1

W porównaniu z poprzednimi modelami 4G iPhone 12 zanotował jednak ponad dwukrotny wzrost pod względem szybkości pobierania.

Ian Fogg, autor tego raportu i szef zespołu analitycznego Opensignal, powiedział, że Samsung i inni producenci Androida wyprzedzają Apple, jeśli chodzi o projekt RF, ponieważ różne komponenty smartfona oprócz modemu wpływają na wydajność 5G/4G. Na przykład Galaxy S21 to trzecia generacja smartfonów 5G Samsunga, podczas gdy seria iPhone 12 jest pierwszą dla Apple

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top