iphone13

iPhone’y 13 | 13 Pro otrzymały obsługę Dual eSIM

Firma Apple oficjalnie zaprezentowała wczoraj przez wielu długo wyczekiwaną serię iPhone 13. Oferta obejmuje cztery modele: Apple iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max.

Tradycyjnie smartfony Apple są wyposażone w jedno fizyczne gniazdo SIM, ale firma dodała obsługę eSIM wraz z premierą iPhone’a XS i XS Max. Jak się okazuje teraz firma rozszerza funkcję i wszystkie iPhone’y serii 13 otrzymały wsparcie dla dwóch kart eSIM.

iPhone 13 | 13 Pro obsługuje dwie karty eSIM

iPhone'y 13 | 13 Pro otrzymały obsługę Dual eSIM ciekawostki iPhone 13 Pro, iphone 13 obsluguje dwie karty esim, iPhone 13, dwie karty esim, dual esim  Firma Apple oficjalnie zaprezentowała wczoraj przez wielu długo wyczekiwaną serię iPhone 13. Oferta obejmuje cztery modele: Apple iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. iPHone13 2 2
iPhone’y 13 otrzymały obsługę dwóch kart eSIM.

Smartfony posiadają oczywiście tradycyjny gniazdo karty nano-SIM, a dzięki obsłudze dwóch eSIM możliwe jest korzystanie z trzech różnych linii do łączenia się z sieciami komórkowymi. Jednak nie potwierdzono jeszcze, czy nano-SIM i dwie karty eSIM będą działać jednocześnie i jak faktycznie działa system. Będziemy musieli poczekać na oficjalne oświadczenie firmy.

Apple powiedział podczas prezentacji, że nowe modele iPhone’a 13 obsługują teraz więcej pasm 5G, co powinno pozwolić na wykorzystanie nowej, szybszej technologii telekomunikacyjnej w większej liczbie krajów.

Ceny iPhone 13 w Polsce zaczynają się od 3599 zł za model Mini i kończą na 8199 zł za topowy iPhone 13 Pro Max. Wszystkie modele z tej nowej serii będą dostępne w przedsprzedaży od 17 września, a na półki sklepowe trafią w piątek 24 września 2021 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry