iphone14pro

iPhone’y 14 Pro otrzymają pojemniejszą baterię, ale czy będą działać dłużej?

Apple zwiększy pojemność baterii w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max, ale czy nowe smartfony będą działać dłużej? To pytanie zadajemy co roku.

Źródło uważa, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max otrzymają pojemniejszą baterię, ale nie będzie miało to wpływu na dłuższy czas pracy urządzenia. Dlaczego?  Ponieważ nowsze smartfony będą zużywać więcej energii przez funkcję Always-On Display, która jak zapewne wiecie przez cały czas utrzymuje godzinę, datę i widżety na ekranie.

iPhone'y 14 Pro otrzymają pojemniejszą baterię, ale czy będą działać dłużej? ciekawostki pojemnosc baterii iphone 14 pro max, pojemnosc baterii iphone 14 pro, pojemnosc baterii iphone 14 plus, pojemnosc baterii iphone 14, bateria w iphone 14 pro max, bateria w iphone 14 plus, bateria w iphone 14, bateria iphone 14 pro  Apple zwiększy pojemność baterii w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max, ale czy nowe smartfony będą działać dłużej? To pytanie zadajemy co roku. bateria 2

Jeśli chodzi o pojemność to, standardowy iPhone 14 ma być wyposażony w baterię o pojemności 3 279 mAh, w porównaniu do baterii 3 227 mAh w iPhone 13. W modelu 14 Pro ma znaleźć się bateria o pojemności 3200 mAh, w porównaniu do baterii 3 095 mAh w iPhone 13 Pro.

Więcej na ten temat znajdziecie w specyfikacji iPhone 14 i iPhone 14 Pro, którą zamieszczaliśmy na stronie dziś rano.

Jeśli chodzi o prezentację to przypominamy, że środowa konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat prezentacji iPhone 14 możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów. Znajdziecie tam również bezpośrednie linki do przekazu na żywo z środowego wydarzenia  – Prezentacja iPhone 14 | 14 Pro – gdzie i jak oglądać na żywo?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top