iPhone'y 6 i 6 Plus wkrótce trafią na listę urządzeń przestarzałych ciekawostki   Jak donosi MacRumors, Apple już wkrótce planuje dodać iPhone'a 6 i iPhone'a 6 Plus do listy produktów przestarzałych. Kiedy? iPhone6 1300x700

iPhone’y 6 i 6 Plus wkrótce trafią na listę urządzeń przestarzałych

Jak donosi MacRumors, Apple już wkrótce planuje dodać iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus do listy produktów przestarzałych. Kiedy?

Ma to nastąpić 31 grudnia 2021 roku. Co to oznacza? Z reguły po uznaniu urządzenia za przestarzałe pracownicy ASC mogą odmówić naprawy, jeśli nie posiadają części zamiennych.

iPhone'y 6 i 6 Plus wkrótce trafią na listę urządzeń przestarzałych ciekawostki   Jak donosi MacRumors, Apple już wkrótce planuje dodać iPhone'a 6 i iPhone'a 6 Plus do listy produktów przestarzałych. Kiedy? iphone6

Wprowadzone we wrześniu 2014 roku iPhone 6 i iPhone 6 Plus stały się jednymi z najpopularniejszych smartfonów, jakie Apple kiedykolwiek sprzedało. To pierwsze w tamtym czasie telefony z ogromnymi wyświetlaczami o przekątnej 4,7 i 5,5 cala. iPhone 6 Plus został wycofany z produkcji w 2016 roku, a zwykły iPhone 6 w 2018 roku. Niestety, wraz z wydaniem iOS 13, Apple zrezygnowało z dalszego wsparcia dla tych smartfonów.

Dla przypomnienia dodamy, że smartfony te były również pierwszymi urządzeniami wyposażonymi w Apple Pay, chip A8 i ulepszone aparaty.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top