iTunes pojawiło się w Microsoft Store ciekawostki Microsoft Store, iTunes w Microsoft Store, iTunes  Do wczoraj iTunes na Windows musieliśmy pobierać za pomocą Chrome lub innej przeglądarki. Na szczęście aplikacja w końcu pojawiła się w Microsoft Store i można ją pobrać stamtąd. iTunes

iTunes pojawiło się w Microsoft Store

Do wczoraj iTunes na Windows musieliśmy pobierać za pomocą Chrome lub innej przeglądarki. Na szczęście aplikacja w końcu pojawiła się w Microsoft Store i można ją pobrać stamtąd.

Już rok temu Apple razem z Microsoftem zapowiedziało dostępność aplikacji w dedykowanym ku temu sklepie. Początkowo iTunes miało pojawić się pod koniec zeszłego roku, ale tak się nie stało i aplikacja pojawiła się dopiero wczoraj.

iTunes pojawiło się w Microsoft Store ciekawostki Microsoft Store, iTunes w Microsoft Store, iTunes  Do wczoraj iTunes na Windows musieliśmy pobierać za pomocą Chrome lub innej przeglądarki. Na szczęście aplikacja w końcu pojawiła się w Microsoft Store i można ją pobrać stamtąd. Screen Shot 2018 04 27 at 5.18.55 AM

Dostępność iTunes w sklepie Microsoftu będzie niezwykle przydatne dla użytkowników Windows 10 S lub używania tego trybu. Dlaczego? Obie wersje systemu są w stanie uruchomić aplikacje pobrane z dedykowanego sklepu, a pobranie ich z innych źródeł nie będzie dobrym pomysłem. Wszystko dlatego, że nie będziemy mogli zainstalować takich aplikacji.

iTunes jest kompatybilne z 32 i 64-bitowym Windowsem 10 i zajmuje 500MB. Ponadto możecie je pobrać stąd.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top