iTunes przestanie działać na Apple TV 1-gen i Windows XP/Vista ciekawostki Windows, iTunes nie działa na windows xp, iTunes nie dziala na windows vita, iTunes, Apple  W najnowszych dokumentach dotyczących nowych zabezpieczeń Apple pojawiła się dość istotna wzmianka. iTunes 1300x700

iTunes przestanie działać na Apple TV 1-gen i Windows XP/Vista

W najnowszych dokumentach dotyczących nowych zabezpieczeń Apple pojawiła się dość istotna wzmianka.

Od 25 maja iTunes przestanie działać na Apple TV pierwszej generacji i systemach operacyjnych takich, jak Windows XP i Vista, Apple zaczęło już rozsyłać wiadomości o zakończeniu wsparcia dla iTunes użytkownikom Apple TV.

iTunes przestanie działać na Apple TV 1-gen i Windows XP/Vista ciekawostki Windows, iTunes nie działa na windows xp, iTunes nie dziala na windows vita, iTunes, Apple  W najnowszych dokumentach dotyczących nowych zabezpieczeń Apple pojawiła się dość istotna wzmianka. AppleTV

Beginning on 2018-05-25, Apple will introduce security changes that prevent Apple TV (1st generation) from using the iTunes Store. This device is an obsolete Apple product and will not be updated to support these security changes.

Użytkownicy drugiej i trzeciej generacji mogą na razie spać spokojnie, ponieważ na ich urządzeniach iTunes będzie nadal działać.

Pierwsza generacja przystawki telewizyjnej korzystała z tradycyjnego dysku twardego, a odświeżenia doczekała się w 2010 roku. Ponadto w 2015 roku sprzęt powędrował na listę urządzeń bez kontynuacji wspierania.

“Oberwie” się również użytkownikom Windows XP i Vista, ponieważ iTunes przestanie na nich działać. Wszystko za sprawą braku wsparcia ze strony Microsoftu, więc od 25 maja wsparcie iTunes dla obydwu systemów nie zostanie przedłużone. Najnowsza wersja programu potrzebuje do działania Windows 7.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top