Jailbreak dla iOS 9.3 i 9.2.1 pojawi się w połowie marca? polecane, ciekawostki kiedy jailbreak iOS 9.3, kiedy jailbreak iOS 9.2.1, jailbreak iOS 9.3, jailbreak, jaibreak iOS 9.2.1, iPhone, Cydia, Apple  Między 14, a 18 marca bieżącego roku Apple powinno udostępnić wszystkim użytkownikom aktualizację oprogramowania układowego w wersji 9.3. Cydia 1300x700

Jailbreak dla iOS 9.3 i 9.2.1 pojawi się w połowie marca?

Między 14, a 18 marca bieżącego roku Apple powinno udostępnić wszystkim użytkownikom aktualizację oprogramowania układowego w wersji 9.3.

Właśnie ten moment może okazać się kluczowy dla miłośników Jailbreak, podobno 15 marca pojawi się narzędzie, które umożliwi jego wykonanie.

Według anonimowego źródła narzędzie pojawi się chwilę po udostępnieniu aktualizacji dla wszystkich kompatybilnych z nią urządzeń mobilnych Apple. Poza tym narzędzie pozwoli również na odblokowanie poprzedniej wersji systemu (9.2.1). Co ciekawe nie jest za nie odpowiedzialna grupa Pangu lub TaiG, a jeden programista. Dobrze wiedzieć, że nie tylko wymienione grupy są za to odpowiedzialni, jednakże oni obecnie nie mają zaktualizowanych programów do wykonania Jailbreak.

Jailbreak dla iOS 9.3 i 9.2.1 pojawi się w połowie marca? polecane, ciekawostki kiedy jailbreak iOS 9.3, kiedy jailbreak iOS 9.2.1, jailbreak iOS 9.3, jailbreak, jaibreak iOS 9.2.1, iPhone, Cydia, Apple  Między 14, a 18 marca bieżącego roku Apple powinno udostępnić wszystkim użytkownikom aktualizację oprogramowania układowego w wersji 9.3. jailbreak

Mam nadzieję, że z rychłym wydaniem potrzebnych programów, autorzy wtyczek i programów wezmą się za ich aktualizację. Wydaje mi się, że większość z nich nie będzie od razu kompatybilna z 9.3 lub 9.2.1, a ich aktualizacja może trochę potrwać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry