Jailbreak iOS 10.2 w postaci aplikacji mobilnej Yalu dostępny! polecane, ciekawostki yalu102, yalu do pobrania, yalo, pobierz, jak zrobić Jailbreak iOS 10.2, jailbreak iOS 10.2, jailbreak, Cydia  Luca Todesco i Marco Grassi wydali dzisiaj aplikację mobilną do wykonania Jailbreak na iOS 10.2, ale zapomnijcie o kompatybilności z większością urządzeń mobilnych korzystających z 64-bitowych układów scalonych. Cydia 1300x700

Jailbreak iOS 10.2 w postaci aplikacji mobilnej Yalu dostępny!

Luca Todesco i Marco Grassi wydali dzisiaj aplikację mobilną do wykonania Jailbreak na iOS 10.2, ale zapomnijcie o kompatybilności z większością urządzeń mobilnych korzystających z 64-bitowych układów scalonych.

To nadal beta, więc miejcie to na uwadze, ponieważ podczas użytkowania mogą pojawić się problemy.

Jailbreak iOS 10.2 w postaci aplikacji mobilnej Yalu dostępny! polecane, ciekawostki yalu102, yalu do pobrania, yalo, pobierz, jak zrobić Jailbreak iOS 10.2, jailbreak iOS 10.2, jailbreak, Cydia  Luca Todesco i Marco Grassi wydali dzisiaj aplikację mobilną do wykonania Jailbreak na iOS 10.2, ale zapomnijcie o kompatybilności z większością urządzeń mobilnych korzystających z 64-bitowych układów scalonych. Cydia.1

Obecnie wspierane urządzenia:

  • iPhone 6s
  • iPhone 6s Plus
  • iPhone SE
  • iPad Pro 9,7″
  • iPad Pro 12,9″

Autorzy wraz z upływającym czasem dodadzą kompatybilność z resztą urządzeń mobilnych wykorzystujących 64-bitowe układy scalone, więc użytkownicy iPhone’a 7 i 7 Plus na iOS 10.2 mogą na razie zapomnieć o odblokowaniu zabezpieczeń oprogramowania w tej wersji.

Najważniejsze, że tym razem Cydia i Cydia Substrate są na stałe wbudowane i nie trzeba instalować ich oddzielnie. Od razu po wykonaniu Jailbreak, możecie wziąć się za instalację ulubionych wtyczek i aplikacji mobilnych, których z pewnością nie znajdziecie w App Store.

Aplikację mobilną można pobrać stąd.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry