Jailbreak iOS 15

Jailbreak iOS 15 coraz bliżej

Jailbreak iOS 15 coraz bliżej. Wszystko za sprawą grupy Odyssey Team, która ma wydać narzędzie do Jailbreak najnowszego systemu Apple.

Zespół Odyssey wypuszczał już Jailbreak dla iPhone’ów i iPadów ze starszymi wersjami iOS, a kilka godzin temu podzielił się pierwszymi zdjęciami nowego narzędzia jailbreakowego o nazwie “Cheyote“, które działa z iOS 15.

Jeden z deweloperów stojących za Odyssey Team potwierdził na Reddicie, że zespół robi ważne postępy i narzędzie powinno zostać wydane w najbliższych tygodniach. W tej chwili Cheyote ma jednak pewne ograniczenia, ponieważ będzie działać tylko z wersjami od iOS 15.0 do iOS 15.1.1, czyli aktualizacji wydanej w listopadzie 2021 roku.

Jailbreak iOS 15 coraz bliżej ciekawostki narzedzie do jailbreak ios 15, jak zrobic jailbreak ios 15, jailbreak iPhone 13, jailbreak ios 15  Jailbreak iOS 15 coraz bliżej. Wszystko za sprawą grupy Odyssey Team, która ma wydać narzędzie do Jailbreak najnowszego systemu Apple. Cheyote
Cheyote – narzędzie do Jailbreak iOS 15.

Zespół twierdzi, że pracuje nad rozszerzeniem wsparcia aż do iOS 15.4.1, ale to powinno potrwać nieco dłużej. Powodem jest to, że Apple wprowadziło wewnętrzne zmiany w systemie iOS, aby proces jailbreak był jeszcze trudniejszy w przypadku najnowszych wersji systemu operacyjnego.

Dla niezorientowanych pamiętajmy, że proces jailbreak usuwa ograniczenia programowe na urządzeniach z systemem iOS, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do plików systemowych i może je modyfikować, co pozwala na różnego rodzaju modyfikacje, takie jak tweaki, motywy czy sideloads aplikacji spoza App Store. Apple oczywiście zawsze sprzeciwiało się procesowi jailbreak dla swoich urządzeń.

Gdy Cheyote stanie się dostępny, będzie to pierwsze narzędzie do jailbreaku, które będzie działać z linią iPhone 13, a także iPadem mini 6, ponieważ te urządzenia zostały wprowadzone z iOS 15 i iPadOS 15.

Czy jailbreak iPhone’a ma jeszcze dla Was sens?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top