Jailbreak iOS 8.2 już dzisiaj? polecane, ciekawostki jailbreak iOS 8.2, jailbreak, iOS 8.2  Dwa tygodnie temu Apple udostępniło finalną wersję iOS 8.2. Zespół TaiG odpowiedzialny za Jailbreak od razu po wypuszczeniu iOS 8.2 zaczął pracę nad narzędziem "otwierącym" nasze iUrządzenia. TAIG 1300x700

Jailbreak iOS 8.2 już dzisiaj?

Dwa tygodnie temu Apple udostępniło finalną wersję iOS 8.2. Zespół TaiG odpowiedzialny za Jailbreak od razu po wypuszczeniu iOS 8.2 zaczął pracę nad narzędziem “otwierącym” nasze iUrządzenia.

W dniu dzisiejszym jak wiecie zaczyna się Mobile Security Summit, której gospodarzami jest właśnie TaiG, zagoszczą na niej ludzie znani ze sceny jailbreak Comex, Chronic i P0sixninja.

Stefan Esser “i0nic” spekuluje na swoim Twitterze, że właśnie na tym wydarzeniu zostanie wypuszczony jailbreak iOS 8.2

Czy właśnie dziś na Mobile Security Summit zostanie on przedstawiony światu? Wydaje się być to idealne wręcz miejsce przez wzgląd na ilość ludzi ze sceny jailbreak. Może się jednak wydawać, że z czwartą betą 8.3 oraz pogłoskami o 8.4 z nową aplikacją muzyki (czyżby Beats Music miało zostać zintegrowane z domyślną aplikacją muzyki?) lepiej będzie jeśli zostawią gotowe rozwiązania na późniejsze wydania.

Jailbreak od zawsze był jednak zabawą w kotka i myszkę więc nie jestem pewien czy takie czekanie w nieskończoność ma sens.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry