Jailbreak iOS 9.2 - 9.3.3 bez utraty ważności certyfikatu poradniki, polecane, ciekawostki jailbreak iOS 9.3.3, jailbreak, iPhone, iPad, Cydia, Apple Początkowo Pangu w swoim narzędziu do Jailbreak wykorzystywało roczny lub 7 - dniowy certyfikat i w przypadku tego drugiego był to nie lada problem. W końcu po rozładowaniu baterii lub ponownym uruchomieniu traciliśmy Jailbreak i musieliśmy robić wszystko od nowa. jailbreak 1

Jailbreak iOS 9.2 – 9.3.3 bez utraty ważności certyfikatu

Początkowo Pangu w swoim narzędziu do Jailbreak wykorzystywało roczny lub 7 – dniowy certyfikat i w przypadku tego drugiego był to nie lada problem. W końcu po rozładowaniu baterii lub ponownym uruchomieniu traciliśmy Jailbreak i musieliśmy robić wszystko od nowa.

Na szczęście Luca Todesco wystartował ze swoją stroną, która umożliwia ponowne wykonanie całego procesu, ale nie instaluje Cydii, co nie zmienia faktu, że najpierw i tak trzeba wykonać operację tradycyjnym sposobem.

Jailbreak

 1. Pobieramy plik IPA z aplikacją tutaj.
 2. Pobieramy jedną z aplikacji do instalowania plików .IPA (może to być iFunbox, iTools, iMazing lub inna) i uruchamiamy ją.
 3. Włączamy tryb samolotowy.
 4. Instalujemy aplikację przez jeden z wymienionych w punkcie 2 programów.
 5. Wyłączamy tryb samolotowy.
 6. Przechodzimy kolejno do Ustawienia ? Ogólne ? Zarządzanie urządzeniem/Profile i akceptujemy profil Beijing Hong Yuan Online Technology.
 7. Teraz pozostaje nam uruchomić zainstalowaną aplikację i stuknąć na okrąg, a potem zablokować ekran i czekać na pomyślne zakończenie operacji.
 8. Zanim zaczniemy instalację wtyczek z Cydii zalecam uruchomić sprzęt ponownie i znowu wykonać Jailbreak, aby partycja Data została poprawnie zamontowana. Pozwoli wam to uniknąć problemów z aplikacjami takimi, jak iCleaner, iFile, itp.

Przedłużenie ważności certyfikatu

 1. Przechodzimy na stronę tutaj.
 2. Nie stukamy od razu na go, najpierw robimy skrót do witryny za pomocą Safari i nadajemy mu dowolną nazwę.
 3. Dopiero po ponownym uruchomieniu urządzenia udajemy się na witrynę i stukamy na go. Dzięki temu mamy narzędzie do ponownego wykonania Jailbreak bez straty ważności certyfikatu wykorzystywanego do operacji.
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry