Jailbreak iOS 9 - 9.0.2 na Mac - instrukcja poradniki, polecane, ciekawostki Wideo, Poradnik, krok po kroku, jak zrobić jailbreak ios 9.0.2 na mac, jailbreak ios 9.0.2 na mac, jailbreak ios 9 na os x, jailbreak iOS 9, instrukcja wykonania jailbreak ios 9 na mac, Cydia Prawie 2 tygodnie po wydaniu narzędzia do Jailbreak dla Windows, grupa Pangu w końcu staje na wysokości zadania i udostępnia program dla OS X. Proces wygląda tak samo, jak do tej pory, ale warto przypomnieć sobie wszystkie kroki od początku. Pangu.onetech.pl 1300x700

Jailbreak iOS 9 – 9.0.2 na Mac – instrukcja

Prawie 2 tygodnie po wydaniu narzędzia do Jailbreak dla Windows, grupa Pangu w końcu staje na wysokości zadania i udostępnia program dla OS X. Proces wygląda tak samo, jak do tej pory, ale warto przypomnieć sobie wszystkie kroki od początku.

Pangu dla Mac jest kompatybilne tylko i wyłącznie z iUrządzeniami działającymi na podstawie iOS 9/9.0.1/9.0.2. Obecnie nie ma można odblokować iOS 9.1, co powinno się zmienić w niedalekiej przyszłości.

Bez zbędnego przedłużania, przejdźmy do rzeczy.

 • Pobieramy narzędzie Pangu9 z tej strony.
 • Na urządzeniu wyłączamy Znajdź mój iPhone (Ustawienia ? iCloud ? Znajdź mój iPhone) i kod blokady (o ile go mamy).
 • Podłączamy urządzenie kablem Lightning do Maca i upewniamy się, że mamy najnowszą wersję iTunes.
 • Dwukrotnie klikamy na plik.dmg z Pangu, a po chwili uruchomi się program.
 • Klikamy prawym klawiszem myszy na Otwórz, a potem znowu to samo, aby zatwierdzić uruchomienie.
 • Aplikacja pokaże obecny stan urządzenia, klikamy na Start, aby rozpocząć proces.
 • Pangu9 wyświetli nam wiele interesujących porad, na które warto położyć nacisk przed wykonaniem Jailbreak. Według programu powinniśmy: wykonać kopię zapasową dzięki iTunes i włączyć tryb samolotowy. Po ich przeczytaniu klikamy na Already backup.
 • W tej chwili rozpocznie się proces, pojawi się pasek stanu obrazujący postęp operacji. Pod żadnym pozorem nie odłączajcie iUrządzenia od Maca, dopóki się nie skończy.
 • Zostaniemy poproszeni o odblokowanie i ponowne uruchomienie trybu samolotowego, a potem będziemy musieli uruchomić aplikację mobilną.
 • Zostaniemy poproszeni o dostęp Pangu do aplikacji Zdjęcia, zgadzamy się. To niezbędny krok do zakończenia operacji, więc musimy go zatwierdzić.
 • Program po chwili ukończy proces, iGadżet uruchomi się ponownie, a wtedy wystarczy sprawdzić, czy Cydia znajduje się na ekranie głównym.

Poniżej umieszczam jeszcze film na którym możecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

Podczas operacji nie powinny występować błędy, a jeżeli je napotkacie warto się nimi podzielić ze wszystkimi.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top