Jak aktywować i korzystać z funkcji Deep Fusion w iPhone polecane, ciekawostki jak wyłączyć Deep Fusion, jak włączyć Deep Fusion w iPhone, Deep Fusion, Apple  Deep Fusion to nowość w iOS 13.2. Jest to funkcja, która automatycznie poprawia zdjęcia za pomocą układu A13 Bionic z Neural Engine obecnym w iPhone'ach 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. iPhone6szdjecia

Jak aktywować i korzystać z funkcji Deep Fusion w iPhone

Deep Fusion to nowość w iOS 13.2. Jest to funkcja, która automatycznie poprawia zdjęcia za pomocą układu A13 Bionic z Neural Engine obecnym w iPhone’ach 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Jak czytamy w specyfikacji iOS 13.2 Deep Fusion to:

Metoda przetwarzania obrazu Deep Fusion (iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max, wykorzystująca czip A13 Bionic z systemem Neural Engine do rejestrowania serii obrazów przy różnych ustawieniach ekspozycji, analizowania ich na poziomie pojedynczych pikseli oraz łączenia ich w pojedyncze zdjęcie o znacznie lepszej strukturze i szczegółowości, a także niższym szumie (szczególnie w przypadku zdjęć robionych przy średnim lub słabym świetle).

Przy aktywnej funkcji Deep Fusion powinniśmy zauważyć lepszą jakość zdjęć przy znacznie zmniejszonym szumie.

Oto kilka przykładów:

Jak aktywować i korzystać z funkcji Deep Fusion w iPhone polecane, ciekawostki jak wyłączyć Deep Fusion, jak włączyć Deep Fusion w iPhone, Deep Fusion, Apple  Deep Fusion to nowość w iOS 13.2. Jest to funkcja, która automatycznie poprawia zdjęcia za pomocą układu A13 Bionic z Neural Engine obecnym w iPhone'ach 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. deep fusion test 1 525x350 Jak aktywować i korzystać z funkcji Deep Fusion w iPhone polecane, ciekawostki jak wyłączyć Deep Fusion, jak włączyć Deep Fusion w iPhone, Deep Fusion, Apple  Deep Fusion to nowość w iOS 13.2. Jest to funkcja, która automatycznie poprawia zdjęcia za pomocą układu A13 Bionic z Neural Engine obecnym w iPhone'ach 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. deep fusion iphone 525x350

Jak włączyć funkcję Deep Fusion na iPhone 11 / iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max

Aby włączyć Deep Fusion na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max nie trzeba nic robić. Po zaktualizowaniu iPhone’a do iOS 13.2 ta funkcja jest domyślnie włączona. Należy jednak sprawdzić, czy inne funkcje aparatu wyłączające funkcję Deep Fusion nie zostały włączone.

Oto jak upewnić się, że Deep Fusion jest aktywny:

  • Zaktualizuj iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro lub iPhone’a 11 Pro Max do iOS 13.2
  • Przejdź do Ustawienia – Aparat
  • Upewnij się, że opcja ?Rejestruj obszar poza kadrem zdjęcia? jest wyłączona

Jeśli funkcja będzie włączona to automatycznie wyłączymy Deep Fusion. Więc jeśli ktoś z Was stwierdzi, że nie chce korzystać z Deep Fusion, bo nie podobają mu się “ulepszone” zdjęcia, to musi po prostu włączyć opcję ?Rejestruj obszar poza kadrem zdjęcia? w Ustawienia – Aparat. W tej chwili innej opcji wyłączenia Deepp Fusion nie ma.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry