Jak aktywować LTE w taryfie MixPlus 6 w sieci Plus poradniki, polecane, ciekawostki mixplus 6, LTE z Plusa w iPhone, LTE w MixPlus 6, LTE w iPhone, jak działa LTE w iPhone, iPhone, iOS 8.1.1  Świetna wiadomość na osób korzystających z taryfy MixPlus 6 w Plusie. Od dziś użytkownicy tej taryfy mogą bez problemu i zupełnie za darmo aktywować LTE! LTE1 1300x700

Jak aktywować LTE w taryfie MixPlus 6 w sieci Plus

Świetna wiadomość na osób korzystających z taryfy MixPlus 6 w Plusie. Od dziś użytkownicy tej taryfy mogą bez problemu i zupełnie za darmo aktywować LTE!

Jak to zrobić? Aby aktywować LTE musicie wysłać SMS-a pod numer *101*11*24#. SMS jest darmowy. Po tej operacji w Waszym iPhone powinien pojawić się znaczek LTE obok nazwy sieci.

Poniżej umieszczam dwa testy, które wykonałem przed chwilą na moim iPhone 6 z taryfą MixPlus6.

Jak aktywować LTE w taryfie MixPlus 6 w sieci Plus poradniki, polecane, ciekawostki mixplus 6, LTE z Plusa w iPhone, LTE w MixPlus 6, LTE w iPhone, jak działa LTE w iPhone, iPhone, iOS 8.1.1  Świetna wiadomość na osób korzystających z taryfy MixPlus 6 w Plusie. Od dziś użytkownicy tej taryfy mogą bez problemu i zupełnie za darmo aktywować LTE! LTEplus

Dajcie znać w komentarzach, czy i u Was opcja ta jest dostępna.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry