Jak Apple chroni swoje sklepy przed nieprzyjemnymi zapachami ciekawostki Sklep Apple, czujniki, czujnik, Apple Store, Apple  Jak wiemy Apple zwraca uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły. Okazuje się, że swoje sklepy też ma dopieszczone w sposób, który by mi nawet nie przyszedł do głowy. AppleSalon 1300x700

Jak Apple chroni swoje sklepy przed nieprzyjemnymi zapachami

Jak wiemy Apple zwraca uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły. Okazuje się, że swoje sklepy też ma dopieszczone w sposób, który by mi nawet nie przyszedł do głowy.

Aby nasz pobyt w sklepie był miły i przyjemny, firma stosuje rozmieszczone w wielu miejscach czujniki odpowiedzialne za badanie poziomu tlenku węgla w powietrzu, a także poziom nieprzyjemnych zapachów. Czujniki umieszczone nad drzwiami możemy zobaczyć na poniższym obrazku.

Jak Apple chroni swoje sklepy przed nieprzyjemnymi zapachami ciekawostki Sklep Apple, czujniki, czujnik, Apple Store, Apple  Jak wiemy Apple zwraca uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły. Okazuje się, że swoje sklepy też ma dopieszczone w sposób, który by mi nawet nie przyszedł do głowy. 17

Wydaje się, że Apple miało problemy z zapachem w swoich sklepach – nie ma się w sumie czemu dziwić, wielu ludzi przesiadujących czasem dłuższy czas przed sprzętem.. a każdy kiedyś jechał zatłoczonym autobusem. Jeżeli będziecie niedługo w sklepie Apple już będziecie wiedzieć, czemu tak ładnie tam pachnie.

Może Apple powinno rozważyć wprowadzenie zapachu świeżo otwartego sprzętu? Chociaż przyznam, że trochę zawiodłem się na iPad mini Retina, świeżo otwarty nie pachniał praktycznie wcale.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry