appletv

Jak autoryzować zakupy na Apple TV za pomocą Apple Watch

Wraz z wydaniem watchOS 8.5 i tvOS 15.4, Apple Watch otrzymał bardzo fajną nową funkcję. Zobacz, jak autoryzować zakupy na Apple TV za pomocą Apple Watch.

Wraz z wydaniem systemu watchOS 8.5 firma Apple wprowadziła także nową funkcję, która okaże się nieoceniona dla użytkowników korzystających z Apple TV. Teraz będzie można używać zegarka Apple Watch do autoryzowania jednorazowych zakupów i subskrypcji w aplikacji Apple TV/iTunes Store, aplikacji Apple TV+, a także w aplikacjach innych firm w systemie tvOS.

Jak autoryzować zakupy w Apple TV za pomocą Apple Watch

Jak autoryzować zakupy na Apple TV za pomocą Apple Watch poradniki, ciekawostki watchOS 8.5, tvOS 15.4, Jak autoryzować zakupy na Apple TV za pomocą Apple Watch  Wraz z wydaniem watchOS 8.5 i tvOS 15.4, Apple Watch otrzymał bardzo fajną nową funkcję. Zobacz, jak autoryzować zakupy na Apple TV za pomocą Apple Watch. applewatch8

  • Upewnij się, że Twoje Apple TV jest zaktualizowane do tvOS 15.4, a Apple Watch do watchOS 8.5
  • Sprawdź dwukrotnie hasło do zakupów w Apple TV: Ustawienia – Użytkownicy i konta – Wybierz swoje konto – monit o hasło – Zakupy – Zawsze lub Po 15 minutach
  • Po kliknięciu przycisku kupowania treści na Apple TV będzie teraz domyślnie możliwe dokonanie autoryzacji przez dwukrotne kliknięcie przycisku bocznego na Apple Watch (również na iPhone lub iPad)
  • Nie musisz klikać przycisku “Potwierdź za pomocą urządzenia Apple” w Apple TV, komunikat pojawi się automatycznie na najbliższym urządzeniu Apple po kliknięciu przycisku Kup.

Jeśli nie nosisz smartwatcha i nie masz w pobliżu iPhone’a/iPada, możesz przewinąć w dół ekranu Apple TV i wybrać opcję “Potwierdź za pomocą hasła”, aby wprowadzić je ręcznie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top