Jak bezprzewodowo naładować AirPods? ciekawostki słuchawki AirPods, jak bezprzewodowo naładować Airpods, bezprzewodowe ładowanie airpods, Apple, AirPods  Niedługo powinna pojawić się nowa wersja obudowy ładującej dla bezprzewodowych słuchawek AirPods, ale jej cena z pewnością będzie wysoka. airpods6

Jak bezprzewodowo naładować AirPods?

Niedługo powinna pojawić się nowa wersja obudowy ładującej dla bezprzewodowych słuchawek AirPods, ale jej cena z pewnością będzie wysoka.

Na szczęście można zrobić to już teraz za zdecydowanie niższą cenę.

Jak bezprzewodowo naładować AirPods? ciekawostki słuchawki AirPods, jak bezprzewodowo naładować Airpods, bezprzewodowe ładowanie airpods, Apple, AirPods  Niedługo powinna pojawić się nowa wersja obudowy ładującej dla bezprzewodowych słuchawek AirPods, ale jej cena z pewnością będzie wysoka. Airp

Za chwilę pokaże wam, jak tanim kosztem możecie korzystać z bezprzewodowego ładowania obudowy ładującej dla AirPods.

  1. Musicie kupić nadajnik Qi wczepiany do portu Lightning.
  2. Wczepiacie nadajnik do portu Lightning w obudowie. Pamiętajcie, że przez to stracicie jedyny port Lightning, a czas ładowania z pewnością się wydłuży.
  3. Po włożeniu nadajnika wystarczy umieścić obudowę na ładowarce indukcyjnej wspierającej Qi. Wtedy rozpocznie się ładowanie obudowy.

Weźcie tylko pod uwagę, że wygląd adapteru trochę się zmieni i to nie na lepsze. Dodatkowo możecie kupić etui na obudowę i do niej dokleić inny nadajnik, ale będziecie musieli go wyciąć. Osobiście bym tego nie robił i wy też nie powinniście się za to brać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top