Jak całkowicie usunąć Jailbreak, włącznie z aplikacją Elektra poradniki, ciekawostki jak usunać jailbreak z iOS 11, jak usunąć jailbreak, jailbreak iOS 11, iPhone, Electra, Cydia, Apple Jailbreak lekko odżył, ale obecne problemy po jego wykonaniu za pomocą aplikacji Electra może sprawić, że będziecie chcieli wrócić do stanu urządzenia przed przeprowadzeniem operacji. Cydia 1300x700

Jak całkowicie usunąć Jailbreak, włącznie z aplikacją Elektra

Jailbreak lekko odżył, ale obecne problemy po jego wykonaniu za pomocą aplikacji Electra może sprawić, że będziecie chcieli wrócić do stanu urządzenia przed przeprowadzeniem operacji.

Usunięcie Jailbreaka nie należy do najcięższych operacji, ale będziecie potrzebowali do tego komputera (najlepiej Windows).

Jak całkowicie usunąć Jailbreak, włącznie z aplikacją Elektra poradniki, ciekawostki jak usunać jailbreak z iOS 11, jak usunąć jailbreak, jailbreak iOS 11, iPhone, Electra, Cydia, Apple Jailbreak lekko odżył, ale obecne problemy po jego wykonaniu za pomocą aplikacji Electra może sprawić, że będziecie chcieli wrócić do stanu urządzenia przed przeprowadzeniem operacji. Cydia

Ponadto przyda wam się znajomość używania Terminala i SSH.

Wymagane programy: 

 • Cyberduck lub inna aplikacja do FTP
 • skrypt Delectra – tutaj
 • PuTTy

Zanim przystąpicie do usuwania Jailbreak, powinniście usunąć wszystkie zainstalowane wtyczki i aplikacji za pomocą Cydii. Skrypt działa w większości przypadków, ale nie gwarantuje, że u was zadziała. Jeżeli nie chcecie tego robić, radzę poczekać na nową wersję SemiRestore, która niedługo powinna być dostępna.

Usunięcie Jailbreak

 1. Uruchamiamy Cyberduck i nawiązujemy połączenie z naszym urządzeniem mobilnym.
 2. Wybieramy połączenie SFTP i wpisujemy adres IP urządzenia, z którego chcemy pozbyć się Jailbreak.
 3. Wpisujemy login user i hasło alpine, jeżeli ich nie zmieniliśmy.
 4. Klikamy na Połącz, a potem na Pozwól.
 5. Przenosimy i upuszczamy plik ze skryptem na okno Cyberduck i czekamy aż aplikacja przeniesie skrypt na nasze urządzenie.
 6. Włączamy PuTTy i łączymy się z urządzeniem za pomocą SSH.
 7. Po chwili pojawi się terminal znany z SSH, teraz musimy wpisać komendę do usunięcia Jailbreak.
 8. W oknie programu PuTTy wpisujemy bash ./unjailbreak.sh. Teraz czekamy na zakończenie usuwania Jailbreak.
 9. Postępujemy wg instrukcji w programie i naciskamy Enter w odpowiednich momentach. Będziemy musieli również wklepać kod blokady urządzenia.
 10. Po ponownym uruchomieniu Jailbreak zniknie i musicie sami usunąć aplikację Electra.
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top