mecz 1

Jak dodać harmonogram MŚ 2022 w piłce nożnej do kalendarza w iPhone?

Jak zapewne wiecie, w tym roku Katar będzie gospodarzem Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Wydarzenie rozpocznie się dopiero w listopadzie, ale FIFA opublikowała już harmonogram meczów. Dziś pokażemy Wam jak dodać go do kalendarza w iPhone, iPad i Mac.

Głównym powodem, dla którego warto dodać do kalendarza terminarz Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2022 r., jest interaktywność. Nie przegapisz żadnego meczu, ponieważ iPhone wyśle Ci powiadomienie, nie musisz też samodzielnie edytować tabeli podsumowującej, ponieważ kalendarz zrobi wszystko za Ciebie, gdy tylko znane będą drużyny, które zagrają w finałach.

Harmonogram MŚ 2022 w piłce nożnej w 2022 r.

Jak dodać harmonogram MŚ 2022 w piłce nożnej do kalendarza w iPhone? poradniki, ciekawostki mś 2022 terminarz, mś 2022 polska, mś 2022 mecze, mś 2022 kiedy, mś 2022 katar, mś 2022, mistrzostwa swiata w pilce nożnej w kalendarzu iphone, jak dodac MŚ 2022 w piłce nożnej do iPhone, harmonogram mistrzostw świata w piłce nożnej, harmonogram mistrzostw swiata w pilce noznej w iphone Jak zapewne wiecie, w tym roku Katar będzie gospodarzem Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Wydarzenie rozpocznie się dopiero w listopadzie, ale FIFA opublikowała już harmonogram meczów. Dziś pokażemy Wam jak dodać go do kalendarza w iPhone, iPad i Mac. mecz 1

 • Kliknij ten link, aby przejść do strony kalendarza;
 • W otwartym oknie kliknij przycisk Zapisz do kalendarza;
 • Następnie kliknij przycisk Subskrybuj, a potem Dodaj;
 • Wybierz kolor, włącz powiadomienia i naciśnij przycisk “Gotowe”.

Gdy to zrobicie do kalendarzu zostaną dodane wszystkie mecze Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Aby je zobaczyć, należy przewijać kalendarz do 21 listopada. Właśnie wtedy rozpoczynają się mistrzostwa świata. Istnieje już lista całkiem sporej liczby par. Kalendarz obsługuje różne strefy czasowe, dzięki czemu automatycznie przelicza godziny meczów na czas lokalny.

Wszelkie zmiany w klasyfikacji są automatycznie dodawane do kalendarza w miarę pojawiania się szczegółów. Dzięki temu masz gwarancję, że nie przegapisz żadnej wiadomości. Kalendarz będzie je synchronizował niezależnie między wszystkimi urządzeniami przy użyciu tego samego adresu Apple ID.

Po zakończeniu mistrzostw świata w piłce nożnej można bezpiecznie wypisać się z kalendarza. Jest to nawet łatwiejsze niż zapisanie się na nią:

 • Przejdź do aplikacji Kalendarz w telefonie iPhone;
 • Na samym dole ekranu otwórz zakładkę “Kalendarze”;
 • Znajdź Fifa Worldcup 2022 i kliknij ikonę i;
 • W otwartym oknie wybierz opcję “unsubscribe” (wypisz się).

Jeśli synchronizacja kalendarza na wszystkich urządzeniach jest wyłączona (podczas konfiguracji należy dodać kalendarz z terminarzem do usługi iCloud) lub włączona, ale z jakiegoś powodu nie powiodła się, można dodać terminarz meczów Mistrzostw Świata do komputera Mac osobno. Oto, jak to zrobić:

 • Kliknij to łącze z komputera Mac;
 • Kliknij przycisk Zapisz się do kalendarza;
 • W otwartym oknie kliknij przycisk “Subskrybuj”;
 • Wprowadź ustawienia kalendarza i naciśnij przycisk “Gotowe”.

Teraz możesz śledzić rozgrywki Mistrzostw Świata 2022 na swoim komputerze Mac, a także otrzymywać powiadomienia o nowych meczach i wynikach. Należy jednak pamiętać, że jest to tylko kalendarz. Nie będzie można oglądać meczów na żywo na komputerze Mac. Aby to zrobić, należy znaleźć transmisje Mistrzostw dostępne w telewizji lub internecie.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top