Jak dodać kartę Revolut do sklepu Google Play poradniki, ciekawostki  W zeszłym roku zdecydowałem się na wypróbowanie karty Revolut, choć początkowo nie widziałem dla niej zastosowania w porównaniu do zwykłej. Google play

Jak dodać kartę Revolut do sklepu Google Play

W zeszłym roku zdecydowałem się na wypróbowanie karty Revolut, choć początkowo nie widziałem dla niej zastosowania w porównaniu do zwykłej.

Na szczęście wczoraj nadszedł czas jej wykorzystania, ponieważ chciałem sprawdzić, czy będę mógł nią płacić w sklepie Play za zakupione aplikacje.

Zdecydowałem się na zakup kolejnego klienta firmy trzeciej do obsługiwania swojego konta na Twitterze i wybór padł na niedawno wydaną aplikację Signal. Jednak w dzisiejszym artykule chciałbym wam pokazać jak dodać kartę do waszego konta Google.

Pamiętajcie, że głównym wymogiem jest posiadanie karty Revolut.

Dodanie karty do sklepu Play

 • Przechodzimy na stronę play.google.com.
 • Udajemy się kolejno do Konto ? Dodaj formę płatności ? Dodaj kartę debetową lub kredytową.
 • Po chwili pojawi się okienko, w którym musimy wpisać numer karty, datę ważności i kod CVV. Wszystkie pola musicie wypełnić i kliknąć na Zapisz. To wszystko.

Jak dodać kartę Revolut do sklepu Google Play poradniki, ciekawostki  W zeszłym roku zdecydowałem się na wypróbowanie karty Revolut, choć początkowo nie widziałem dla niej zastosowania w porównaniu do zwykłej. Ze Skitch

 

 • Potem wybieracie interesującą was aplikację (w moim przypadku był to Signal) i kupujecie ją. Podczas zakupu wybieracie dodaną wcześniej kartę, a dodatkowo możecie skorzystać z wolnego salda sklepu Play. Osobiście skorzystałem z obu opcji.

Jak dodać kartę Revolut do sklepu Google Play poradniki, ciekawostki  W zeszłym roku zdecydowałem się na wypróbowanie karty Revolut, choć początkowo nie widziałem dla niej zastosowania w porównaniu do zwykłej. Screenshot 2018 05 06 at 18.27.34

 • Klikacie na Kup i wybieracie urządzenie, na którym aplikacja ma zostać zainstalowana po zakupie. Wybrałem Redmi 4X i po chwili aplikacja się na nim pojawiła.

Jak dodać kartę Revolut do sklepu Google Play poradniki, ciekawostki  W zeszłym roku zdecydowałem się na wypróbowanie karty Revolut, choć początkowo nie widziałem dla niej zastosowania w porównaniu do zwykłej. IMG 1511

 • W aplikacji mobilnej Revolut możecie sprawdzić, czy zakup się udał, ponieważ jest w niej dostępna historia Zakupów. Pojawią się dwa nowe wpisy, jeden autoryzacyjny (0,00 zł), a drugi będzie kosztem zakupionej przez Was aplikacji.

Jak dodać kartę Revolut do sklepu Google Play poradniki, ciekawostki  W zeszłym roku zdecydowałem się na wypróbowanie karty Revolut, choć początkowo nie widziałem dla niej zastosowania w porównaniu do zwykłej. Screenshot 2018 05 06 at 18.25.49

 • Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawdzić czy dodana przez was karta rzeczywiście widnieje w sklepie Play. Wystarczy ponownie przejść do miejsca, w którym wybiera się metodę płatności i powinna tam być.

Jak dodać kartę Revolut do sklepu Google Play poradniki, ciekawostki  W zeszłym roku zdecydowałem się na wypróbowanie karty Revolut, choć początkowo nie widziałem dla niej zastosowania w porównaniu do zwykłej. Screenshot 2018 05 06 at 18.30.57

Ponadto wczoraj udało mi się dowiedzieć, że Revolut szykuje wsparcie dla Google Pay, choć nie podali oni dokładnej daty wdrożenia wsparcia. Mi się ono przyda w momencie, gdy znowu zdecyduję się na powrót do Androida. Niestety bank, w którym mam swoje główne konto nie wspiera Google Pay i nie wydaje mi się, żeby to się zmieniło.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top