Jak duży jest iPhone 6 Plus? Wydrukuj szablon i sprawdź! ciekawostki wielkość iPhone 6 Plus, szablon iPhone 6 Plus, Nowy iPhone 6, jak duży jest iPhone 6 Plus, iPhone 6, Apple iPhone, Apple  Wczoraj Apple zaprezentowało dwa nowe modele iPhone - iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Na pewno wielu z Was zastanawia się jak duży jest iPhone z ekranem 5,5? i jak "leży" w dłoni? Szablon 1300x700

Jak duży jest iPhone 6 Plus? Wydrukuj szablon i sprawdź!

Wczoraj Apple zaprezentowało dwa nowe modele iPhone – iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Na pewno wielu z Was zastanawia się jak duży jest iPhone z ekranem 5,5? i jak “leży” w dłoni?

Wczoraj na stronie arstechnica.com pojawił się specjalny szablon na którym zostały umieszczone wzory iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Jeśli macie ochotę sprawdzić i porównać wielkość nowego iPhone 6 Plus powiedzmy z iPhone 5S, to wydrukujcie szablon, który znajduje się w tym miejscu.

Jak duży jest iPhone 6 Plus? Wydrukuj szablon i sprawdź! ciekawostki wielkość iPhone 6 Plus, szablon iPhone 6 Plus, Nowy iPhone 6, jak duży jest iPhone 6 Plus, iPhone 6, Apple iPhone, Apple  Wczoraj Apple zaprezentowało dwa nowe modele iPhone - iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Na pewno wielu z Was zastanawia się jak duży jest iPhone z ekranem 5,5? i jak "leży" w dłoni? Szab

Po wydrukowaniu i po bliższym zapoznaniu się z nowymi wymiarami, koniecznie dajcie znać, która wielkość nowego iPhone Wam lepiej odpowiada.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry