kamera 1

Jak działa i wygląda uchwyt Belkin do kamery Continuity na Mac?

Wraz z systemem macOS Ventura i systemem iOS 16 firma Apple wprowadziła nową funkcję  Continuity Camera, która umożliwia używanie iPhone’a jako kamery Mac.

Uchwyt Belkin z MagSafe można kupić na na stronie internetowej Apple i jest to jak dotąd jedyne oficjalne mocowaniem, chociaż na rynku pojawiły się wersje innych firm.

Jak działa i wygląda uchwyt Belkin do kamery Continuity na Mac? ciekawostki belkin  Wraz z systemem macOS Ventura i systemem iOS 16 firma Apple wprowadziła nową funkcję  Continuity Camera, która umożliwia używanie iPhone'a jako kamery Mac. uchwyt 1

Uchwyt Belkin mocuje się do „iPhone’a” za pomocą „MagSafe”, a następnie odchyla się podpórka z tyłu. Stojak mieści się tuż nad krawędzią urządzenia, takiego jak MacBook Pro lub MacBook Air, umieszczając „iPhone” w idealnej pozycji do nagrywania wideo. Możesz użyć uchwytu w orientacji poziomej lub pionowej, przy czym portret pokazuje nieco mniej tła za tobą. Aparat włącza się automatycznie, gdy iPhone jest podłączony do komputera Mac i otwarta jest aplikacja taka jak FaceTime.

Uchwyt dostępny jest w kolorze białym i czarnym. Cena w Polsce jaką trzeba zapłacić za ten gadżet to 169 zł. Link do produktu znajdziecie tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top