Jak grać w Fortnite na iPhone

Jak grać w Fortnite na iPhone i iPad

W wyniku zażartej walki prawnej między firmami Apple i Epic Games popularna gra Fortnite została usunięta z App Store. Ale to nic Dziś pokażemy Wam jak grać w Fortnite na iPhone i iPad.

Sposób jest bardzo prosty. Należy skorzystać z Cloud Gaming firmy Microsoft. Dla niewtajemniczonych, Cloud Gaming to usługa strumieniowego przesyłania gier firmy Microsoft na wszystkich urządzeniach dzięki wykorzystaniu mocy centrów danych firmy Microsoft.

Jak grać w Fortnite na iPhone i iPad poradniki, ciekawostki poradnik jak grac w fortnine na iphone, jak wlaczyc fortnite na iphone, jak wlaczyc fortinite na ipad, jak grać w fortnite na iPhone, jak grac w fortnite na ipad, jak grac przez Cloud Gaming, fortnite na iphone istrukcja, fortnite na ipad instrukcja, Cloud Gaming firmy Microsoft  W wyniku zażartej walki prawnej między firmami Apple i Epic Games popularna gra Fortnite została usunięta z App Store. Ale to nic Dziś pokażemy Wam jak grać w Fortnite na iPhone i iPad. Fortnite

Dzięki tej usłudze można grać w gry po prostu za pomocą przeglądarki internetowej, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem pozwalającym ominąć problemy ze zgodnością gry zarówno z punktu widzenia sprzętu, jak i oprogramowania. Aby korzystać z gier w chmurze, należy opłacać miesięczny abonament, ale dla gry Fortnite zrobiono wyjątek. Krótko mówiąc, firma Microsoft umożliwi całkowicie bezpłatną grę w tytuł Epic Games. Należy pamiętać, że wrażenia z gry w chmurze na pewno nie będą takie same, jak w przypadku natywnie zainstalowanych tytułów. Jeśli jednak dysponujesz wydajnym połączeniem, jest to z pewnością świetny sposób na grę na smartfonie.

Przed rozpoczęciem pracy należy utworzyć konto Microsoft. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, możesz go utworzyć w ciągu kilku minut, korzystając z tego łącza. Po zakończeniu procesu tworzenia nowego konta jesteś gotowy do gry.

  • Naciśnij ten link, aby uzyskać bezpośredni dostęp do gry Udostępnij.
  • Teraz kliknij zielony przycisk Graj za darmo w oknie Fortnite.
  • Teraz naciśnij przycisk Przygotuj się do gry.
  • Zostanie wyświetlony komunikat z prośbą o utworzenie skrótu. Naciśnij przycisk udostępniania na pasku narzędzi Safari i wybierz opcję Dodaj do ekranu głównego.
  • Wybierz nazwę skrótu, a następnie naciśnij przycisk Dodaj.
  • Ikona usługi pojawi się teraz na ekranie głównym telefonu iPhone. Wybierz ją i ponownie stuknij przycisk Graj za darmo.
  • Stuknij opcję Sign In (Zaloguj się) i zaloguj się za pomocą utworzonego właśnie konta Microsoft
  • Po zalogowaniu się wybierz przycisk Odtwórz, aby rozpocząć grę.

Miłej zabawy!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top