Jak nagrać wideo z ekranu iPhone z iOS 10 bez Jailbreak polecane, ciekawostki Youtube, Wideo, jak nagrać wideo z ekranu iPhone, jak nagrać ekran z iPhone z iOS 10, jak nagrać ekran iPhone, jak nagrać ekran iPad, iPad, iOS 10, Apple  Na pewno wielu z Was chciałoby nagrać od czasu do czasu jakąś rzecz, która dzieje się na ekranie Waszego iPhone. Można to zrobić na Maku po podłączeniu urządzenia do komputera kablem, ale dziś zaprezentuje Wam prostszy sposób pozwalający nagrać ekran bezpośrednio na iPhone i iPad z iOS 10. instagram

Jak nagrać wideo z ekranu iPhone z iOS 10 bez Jailbreak

Na pewno wielu z Was chciałoby nagrać od czasu do czasu jakąś rzecz, która dzieje się na ekranie Waszego iPhone. Można to zrobić na Maku po podłączeniu urządzenia do komputera kablem, ale dziś zaprezentuje Wam prostszy sposób pozwalający nagrać ekran bezpośrednio na iPhone i iPad z iOS 10.

Sposób jest dość prosty. Wystarczy zainstalować aplikację o nazwie vidyo. Jak tego dokonać? Wystarczy udać się na stronę mios.haimawan.com i zainstalować wspomnianą wcześniej aplikację.

Aby wszystkiego nie opisać polecam obejrzeć poniższe wideo, gdzie cały proces instalacji został bardzo dokładnie przedstawiony. Miłego oglądania.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry