iphone13 pro

Jak nagrywać filmy ProRes na iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max obsługują format ProRes, który umożliwia nagrywanie, edycję i udostępnianie wideo w profesjonalnej jakości. W dzisiejszym artykule pokażemy, jak z niego korzystać.

ProRes, skierowany do profesjonalistów. Nowy format oferuje mniejszą kompresję, i jest często używany w reklamach, filmach fabularnych i telewizji. Minutowy 10-bitowy film HDR ProRes zajmuje 1,7 GB. Z tego powodu nagrywanie wideo ProRes w rozdzielczości 4K wymaga iPhone’a z 512 lub 1 TB pojemności.

Minutowe wideo ProRes w jakości 4K zajmuje aż 6 GB! Przejdźmy jednak do sedna. Aby skorzystać z tej funkcji, potrzebujesz systemu iOS 15.1.

Jak nagrywać filmy ProRes na iPhone 13 Pro | 13 Pro Max

Jak nagrywać filmy ProRes na iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max poradniki, ciekawostki prores, jak nagrywac fimy prores, jak nagrac film prores na iphone 13 pro max, jak nagrac film prores na iphone 13 pro, iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, filmy prores na iphone 13 pro, co to jest prores  iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max obsługują format ProRes, który umożliwia nagrywanie, edycję i udostępnianie wideo w profesjonalnej jakości. W dzisiejszym artykule pokażemy, jak z niego korzystać. iphone13pro 7

  • Zainstaluj iOS 15.1
  • Jeśli masz już odpowiedni system udaj się do Ustawienia – Aparat.
  • Kliknij Formaty.
  • Włącz opcję Apple ProRes.

Teraz jeśli będziecie chcieli nagrywać wideo w nowym formacie wystarczy, że w aplikacji Aparat klikniecie i włączycie w lewym górnym rogu opcję ProRes.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top