delock logo

Jak odblokować Apple ID za pomocą WooTechy iDelock

Każdy produkt Apple jest wyposażony w silny system zabezpieczeń, który bez względu na wszystko będzie dbał o bezpieczeństwo Twojego urządzenia.

Różne blokady wprowadzone przez ten system operacyjny uniemożliwiają innym użytkownikom uzyskanie dostępu do iPhone’a lub iPada.

Ten najwyższej klasy system zabezpieczeń może jednak czasem okazać się frustrujący. Jeśli na przykład zapomniałeś hasła i danych Apple ID albo kupiłeś używane urządzenie, możesz utknąć na ekranie blokady. Właśnie w takich sytuacjach bardzo pomocny okazuje się program WooTechy iDelock.

W tym artykule dowiesz się, co potrafi WooTechy iDelock i jak za jego pomocą odblokować Apple ID.

Co to jest iDelock?

WooTechy iDelock to specjalistyczne narzędzie, które potrafi usuwać różne blokady z urządzeń z systemem iOS. Ta aplikacja typu “wszystko w jednym” potrafi ominąć każdy ekran blokady, jaki można napotkać na iPhonie lub systemie iOS. Z tego powodu jest to przydatna aplikacja, którą trzeba mieć.

Jak odblokować Apple ID za pomocą WooTechy iDelock ciekawostki WooTechy iDelock, jak ominac ekran blokady iphone, jak odblokowac zablokowany iphone, jak odblokowac zablokowany erkan iphone, jak odblokowac apple di, blokada icloud jak odblokowac Każdy produkt Apple jest wyposażony w silny system zabezpieczeń, który bez względu na wszystko będzie dbał o bezpieczeństwo Twojego urządzenia. delock1

Bardziej szczegółowo, iDelock może:

 • Usunąć Apple ID bez podawania hasła,
 • Usunąć profil MDM i ominąć ekran aktywacji MDM,
 • Ominąć blokadę czasu ekranowego i ograniczeń,
 • Usuwać różne blokady ekranu, takie jak 4- lub 6-cyfrowe kody dostępu, Face ID czy Touch ID.

To, co sprawia, że WooTechy iDelock jest tak ważnym narzędziem dla użytkowników systemu iOS, to jego wysoka skuteczność. Dzięki wysokiemu wskaźnikowi skuteczności, narzędzie to z powodzeniem usunie każdy rodzaj blokady z urządzenia, umożliwiając Ci w ten sposób dostęp do jego pełnego potencjału.

Ponadto aplikacja ta wyróżnia się nienagannym wyglądem. Interfejs został zaprojektowany tak, aby zadowolić nawet najbardziej niedoświadczonych użytkowników. Oznacza to, że możesz od razu zrozumieć, jak z niego korzystać, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z tym narzędziem. WooTechy iDelock zapewnia użytkownikom szczegółowe instrukcje, które są bardzo pomocne.

Czy WooTechy iDelock jest legalny?

Wszystkie te niesamowite funkcje sprawiają, że całość brzmi trochę zbyt pięknie aby mogło być prawdziwe. Jednak ta aplikacja wielokrotnie udowodniła i przynosząc rozwiązania tych powszechnych problemów.
Wszystkie opcje przynoszą rezultaty, których szukałeś; upewniając się, że możesz teraz uzyskać dostęp do swojego urządzenia i korzystać z niego. Odblokowanie jest trwałe i nie musisz się o nic martwić. Należy jednak pamiętać, że po zresetowaniu urządzenia z systemem iOS ekran blokady zostanie ponownie wyświetlony. W takim przypadku możesz po prostu ponownie użyć WooTechy iDelock, aby ponownie go ominąć.

Czy WooTechy iDelock jest darmowy?

WooTechy iDelock to niesamowita aplikacja z wysokiej jakości usługami. Programiści chcą utrzymać wysokie standardy, które ustanowili, i z tego powodu stale je ulepszają. Dlatego właśnie iDelock jest produktem płatnym. Możesz jednak najpierw skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej, aby sprawdzić, czy odpowiada ona Twoim potrzebom, zanim ją kupisz. Mimo to nie trzeba dodawać, że WooTechy iDelock jest wart inwestycji.

W tej chwili możesz wybierać spośród trzech różnych planów:

 • Plan jednomiesięczny: 35,95 USD/miesiąc, w tym 1 urządzenie z systemem iOS.
 • Plan roczny: 49,95 USD/rok, w tym 1 urządzenie z systemem iOS.
 • Plan dożywotni: 69,95 USD dla 5 urządzeń z systemem iOS.

Jak korzystać z WooTechy iDelock (odblokować Apple ID)

Krok 1: Zainstaluj WooTechy iDelock

Pobierz WooTechy iDelock z oficjalnej strony i uruchom aplikację. Wybierz opcję “Odblokuj Apple ID”, aby kontynuować (możesz również wybrać inne opcje, takie jak Odblokuj kod ekranu w zależności od potrzeb). Następnie podłącz urządzenie za pomocą kabla USB. Jeśli zobaczysz okno wyskakujące, stuknij “Zaufaj”.

Jak odblokować Apple ID za pomocą WooTechy iDelock ciekawostki WooTechy iDelock, jak ominac ekran blokady iphone, jak odblokowac zablokowany iphone, jak odblokowac zablokowany erkan iphone, jak odblokowac apple di, blokada icloud jak odblokowac Każdy produkt Apple jest wyposażony w silny system zabezpieczeń, który bez względu na wszystko będzie dbał o bezpieczeństwo Twojego urządzenia. delock2

Krok 2: Odblokuj Apple ID

W tym kroku kliknij “Start”, aby usunąć istniejący identyfikator Apple ID i konto iCloud z urządzenia. Możesz spotkać się z trzema możliwymi przypadkami:

01. Jeśli funkcja “Znajdź mój iPhone” jest wyłączona (każda wersja iOS), WooTechy iDelock automatycznie rozpocznie odblokowywanie iPhone’a lub iPada.

Jak odblokować Apple ID za pomocą WooTechy iDelock ciekawostki WooTechy iDelock, jak ominac ekran blokady iphone, jak odblokowac zablokowany iphone, jak odblokowac zablokowany erkan iphone, jak odblokowac apple di, blokada icloud jak odblokowac Każdy produkt Apple jest wyposażony w silny system zabezpieczeń, który bez względu na wszystko będzie dbał o bezpieczeństwo Twojego urządzenia. delock3

02. Jeśli funkcja “Znajdź mój iPhone” jest włączona (poniżej iOS 11.4), musisz zresetować wszystkie ustawienia. W tym celu przejdź do Ustawienia – Ogólne – Resetuj wszystkie ustawienia. Twoje urządzenie uruchomi się ponownie, a WooTechy iDelock je odblokuje. Pozostaje tylko skonfigurować urządzenie i zalogować się za pomocą nowego Apple ID.

Jak odblokować Apple ID za pomocą WooTechy iDelock ciekawostki WooTechy iDelock, jak ominac ekran blokady iphone, jak odblokowac zablokowany iphone, jak odblokowac zablokowany erkan iphone, jak odblokowac apple di, blokada icloud jak odblokowac Każdy produkt Apple jest wyposażony w silny system zabezpieczeń, który bez względu na wszystko będzie dbał o bezpieczeństwo Twojego urządzenia. delock4

03. Jeśli uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest włączone (iOS 11.4 i nowszy), musisz wykonać kilka dodatkowych czynności. Po pierwsze, sprawdź, czy uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest włączone. Możesz to sprawdzić w Ustawieniach – Apple ID – Hasło i zabezpieczenia. Ponadto ustaw kod dostępu do ekranu. Kliknij “Dalej” i w wyskakującym okienku wpisz “000000”, aby potwierdzić swoją opcję. Kliknij “Odblokuj”, aby kontynuować.

Jak odblokować Apple ID za pomocą WooTechy iDelock ciekawostki WooTechy iDelock, jak ominac ekran blokady iphone, jak odblokowac zablokowany iphone, jak odblokowac zablokowany erkan iphone, jak odblokowac apple di, blokada icloud jak odblokowac Każdy produkt Apple jest wyposażony w silny system zabezpieczeń, który bez względu na wszystko będzie dbał o bezpieczeństwo Twojego urządzenia. delock5

Następnie program WooTechy iDelock odblokuje Twoje urządzenie. Skonfiguruj go jak zwykle, a gdy zostaniesz o to poproszony, stuknij opcję “Odblokuj za pomocą hasła”. Następnie kliknij opcję “Użyj kodu urządzenia”, a otrzymasz swój kod dostępu do ekranu. Zaloguj się do nowego identyfikatora Apple ID i korzystaj z urządzenia.

Jak odblokować Apple ID za pomocą WooTechy iDelock ciekawostki WooTechy iDelock, jak ominac ekran blokady iphone, jak odblokowac zablokowany iphone, jak odblokowac zablokowany erkan iphone, jak odblokowac apple di, blokada icloud jak odblokowac Każdy produkt Apple jest wyposażony w silny system zabezpieczeń, który bez względu na wszystko będzie dbał o bezpieczeństwo Twojego urządzenia. delock5

Podsumowanie

W tej recenzji poznaliście cechy WooTechy iDelock. To narzędzie przynosi prawdziwe i skuteczne rozwiązania, dzięki którym każdy użytkownik systemu iOS może uzyskać dostęp do swojego iPhone’a i iPada. Pobierz je już dziś i natychmiast odblokuj swoje urządzenie!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top